Meniu
0
Norai

Look KEO pedalų plokštelės | Black (ARC 0°)

0/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: 3020-167
Gamintojas: Look
Likutis: Turime
Look
Kaina:
15,00€
Look KEO pedalų plokštelės | Grey (ARC 4,5°) Look KEO pedalų plokštelės | Black (ARC 0°) Look KEO pedalų plokštelės | Red (ARC 9°)
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Look KEO pedalų plokštelės | Black (ARC 0°)

MADE by LOOK KEO standartas yra pripažintas dviračių pasaulyje dėl minimalaus svorio ir kompaktiško bato ir pedalo komplekto dizaino. Žinoma, suderinamas su visais rinkoje esančiais pedalais, o jų atminties padėties nustatymo įtaisas yra didelis privalumas keičiant batelius. Jų veikimo principas ir naudojimas toks pat kaip ir DELTA plokštelių standartas; įjungimas ir išjungimas išlieka efektyvus ir užtikrinantis. Galimi trys judėjimo variantai su atitinkamomis spalvomis.

ATMINTIES PADĖTIES NUSTATYMO ĮTAISAS

Atminties padėties nustatymo įtaisas leidžia pakeisti plokšteles neprarandant tikslios pėdos padėties. Jums tereikia atsukti seną plokštelę, paliekant padėties nustatymo įtaisą vietoje, ir pritvirtinti naują plokštelę, naudojantis padėties nustatymo įtaisu.

Naudojimas: Plente
Medžiaga: poliamidas ir TPU
Kampinė laisvė: 9°
Šoninis reguliavimas: 4 mm
Išilginis reguliavimas: 12 mm

Svoris poros ir tvirtinimo detalių 68 g
Priedai 6 varžtai 5 x 11 mm ir 6 poveržlės

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Richard S.

2022/05/27
Richard S. Patvirtintas pirkėjas
Great service and delivery all round
Richard S.

2022/05/27
Richard S. Patvirtintas pirkėjas
Great service and delivery all round

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės