Meniu
0
Norai

Shimano SM-SH11 SPD-SL pedalų plokštelės

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: ISMSH11
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
16,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 4 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SM-SH11 SPD-SL pedalų plokštelės

Nežinantiems, kokius batelius pasirinkti, SM-SH11 yra puikus atspirties taškas. Dėl didelio judėjimo diapazono ir centruoto posūkio taško Shimano geltonos SPD-SL plokštelės leidžia pirštus nukreipti įvairiais kampais ir suteikia daugiau laisvės suklysti nustatant, bet kartu užtikrina veiksmingą ryšį tarp dviratininko ir dviračio. Taigi, jei pradedate važinėti dviračiu, jaučiate kelio skausmus, trūksta lankstumo ar tiesiog nežinote, nuo ko pradėti, šios plokštelės yra geriausias pasirinkimas.

Savybės

  • SM-SH11 Geltonos SPD-SL plokštelės komplektuojamos su dauguma Shimano SPD-SL pedalų ir yra puikus pasirinkimas daugumai dviratininkų. Jos pasižymi šešių laipsnių judėjimo diapazonu (po tris laipsnius kiekviena kryptimi), todėl leidžia laisvai judėti ir mažinti sąnarių apkrovą, tačiau kartu užtikrina tvirtą ryšį tarp dviratininko ir dviračio.
  • Pritaikomi: Sklandžiai suderinami su Shimano SPD-SL pedalais, kuriais galima reguliuoti jėgą, reikalingą pedalams užfiksuoti ir nuimti.
  • Lengvas atsegimas: 13 laipsnių atsegimo kampas, todėl prireikus galite greitai nuimti pedalus.
  • Patogus naudoti ne ant dviračio: Plokštelių dydis ir forma užtikrina stabilią vaikščiojimo platformą ir yra mažiau linkusios užsikimšti nešvarumais, kai vaikštote..
  • Pagaminta taip, kad tarnautų ilgai: kompozitinė konstrukcija sujungia pagrindinį korpusą ir sukibimą gerinančius TPU antgalius, kurie yra patvarūs ir užtikrina ilgalaikį pedalų sukibimą.

PATVARIOS IR STABILIOS

Naudojant kompozitinę konstrukciją ir sukibimą gerinančius TPU antgalius, plokštelės užtikrina ilgalaikį pedalų sukibimą. Dėl papildomo sukibimo ir bendro dydžio bei formos jos užtikrina didesnį stabilumą, kai vaikštote nulipę nuo dviračio.

PATOGIOS VARTOTOJUI

Kaip ir visos Shimano SPD-SL plokštelės, SM-SH11 yra lengvai suderinamos su Shimano SPD-SL pedalais, kurie leidžia reguliuoti jėgos kiekį, reikalingą pedalams užfiksuoti ir nuimti, todėl suteikia neprilygstamą pojūtį.
 

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Mantas P.

2022/09/24
Mantas P. Patvirtintas pirkėjas
Viskas tvarkinga.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės