Meniu
0
Norai

Shimano SM-SH12 SPD-SL pedalų plokštelės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ISMSH12
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
16,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SM-SH12 SPD-SL pedalų plokštelės

Skirtos dviratininkams, norintiems maksimalaus galios perdavimo ir minimalaus judėjimo. Dėl priekyje esančio posūkio taško pašalinamas šoninis slydimas. Tačiau vis tiek leidžia šiek tiek keisti kampą nuo posūkio taško atgal link kulno, kad pėda nebūtų visiškai užfiksuota vietoje.

Mėlynos spalvos Shimano SM-SH12 SPD-SL pedalų plokštelės leidžia judėti į šonus 2 laipsnių kampu.

Shimano pedalai ir kniedės buvo sukurti taip, kad veiktų kaip sistema, ir yra tiksliai suderinti, kad užtikrintų optimalų galios perdavimą ir saugumą. Gali susidėvėti intensyviai jas naudojant, ypač vaikštant. Todėl jas reikėtų keisti, kad būtų išlaikytas komforto ir patikimumo lygis.

Savybės

  • SM-SH12 mėlynos plokštelės yra tarpinis variantas tarp Shimano geltonų ir raudonų plokštelių.
  • Sujungiami su Shimano SPD-SL pedalais, kuriais galima reguliuoti plokštelės jėgą, reikalingą pedalams užfiksuoti ir nuimti.
  • Lengvas atsegimas: 12 laipsnių atsegimo kampas, todėl prireikus galite greitai nuimti pedalus.
  • Patogus naudoti ne ant dviračio: Dydis ir forma užtikrina stabilią vaikščiojimo platformą ir yra mažiau linkusios užsikimšti purvu, kai nevažiuojate dviračiu.
  • Sukurta, kad tarnautų ilgai: kompozitinė konstrukcija sujungia pagrindinį korpusą ir sukibimą gerinančius TPU antgalius, kurie yra patvarūs ir užtikrina ilgalaikį pedalų sukibimą.

PATVARIOS IR STABILIOS

Naudojant kompozitinę konstrukciją ir sukibimą gerinančius TPU antgalius, plokštelės užtikrina ilgalaikį pedalų sukibimą. Dėl papildomo sukibimo ir bendro dydžio bei formos jos užtikrina didesnį stabilumą, kai vaikštote nulipę nuo dviračio.

PATOGIOS VARTOTOJUI

Kaip ir visos Shimano SPD-SL plokštelės, SM-SH12 yra lengvai suderinamos su Shimano SPD-SL pedalais, kurie leidžia reguliuoti jėgos kiekį, reikalingą pedalams užfiksuoti ir nuimti, todėl suteikia neprilygstamą pojūtį.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės