Meniu
0
Norai

Shimano SM-SH56 SPD pedalų plokštelės

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: ISMSH56
Gamintojas: Shimano
Likutis: Teirautis
Shimano
Kaina:
11,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SM-SH56 SPD pedalų plokštelės

Nesvarbu, ar esate naujokas, ar turite ribotą kelio judrumą, Shimano SM-SH56 SPD daugiafunkcinės nuimamos plokštelės yra puikus pasirinkimas. 13 laipsnių atsegimo kampas ir daugkartinio atlaisvinimo funkcija, leidžia atsegti pedalus pasukus koją į bet kurią pusę arba pakėlus ir pasukus kulną, lengva greitai atsegti pedalus, kai to prireikia.

Savybės

  • Shimano SM-SH56 SPD plokštelės - tai patvarios ir patikimos 2 varžtų plokštelės, kurios leidžia atsisegti nuo pedalo pasukant koją į bet kurią pusę arba pakeliant ir pasukant kulną.
  • Patogios pradedantiesiems: 13 laipsnių kampu ir daugkartinio atlaisvinimo funkcija, kuri leidžia greitai nuimti pedalus, kai to prireikia. Šie pedalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dar tik pradeda naudoti pedalus su klipsais.
  • Pritaikomi: Sukurta specialiai naudoti su beveik visais Shimano SPD pedalais, todėl galite reguliuoti plokštelės jėgą, reikalingą pedalams užfiksuoti ir nuimti.
  • Saugus sukibimas: 4 laipsnių judėjimas, užtikrinantis reikiamą judesių kiekį ir kartu pakankamą pedalų sukibimo saugumą.
  • Pagaminti, kad tarnautų ilgai: pagaminti iš termiškai apdoroto kaltinio plieno, kuris užtikrina patvarų ilgalaikį veikimą net važiuojant sunkiausiomis sąlygomis.

NUSPĖJAMAS ĮSEGIMAS

4 laipsnių Shimano SM-SH56 plokštelės leidžia judėti tik tiek, kiek reikia, kad būtų galima greitai keisti svorį, ir kartu užtikrina saugų plokštelės ir pedalo sukibimą, kurio reikia norint užtikrintai įveikti techniškas vietoves.

VARTOTOJUI DRAUGIŠKAS

Shimano SM-SH56 plokštelės yra suderinamos su beveik visais Shimano SPD pedalais, kuriais galima reguliuoti, kaip sunku ar lengva minti pedalus, ir taip užtikrinti neprilygstamą pritaikymo lygį. Juose naudojama termiškai apdoroto kaltinio plieno konstrukcija, kuri atlaikys net atšiauriausias važiavimo sąlygas.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Vaidas .

2023/04/10
Vaidas . Patvirtintas pirkėjas
Taip geri pedalai labai patinka

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės