Meniu
0
Norai

Shimano SM-SH10 SPD-SL pedalų plokštelės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: Y42U98020
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
16,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SM-SH10 SPD-SL pedalų plokštelės

SM-SH10 pedalų plokštelės yra idealus pasirinkimas dviratininkams, kurie reikalauja, kad kiekviena pedalų mynimo energijos uncija būtų paversta varomąja jėga kelyje. Shimano raudonos SPD-SL plokštelės nejuda ir 100 % fiksuoja padėtį, todėl galia perduodama visiškai efektyviai, ko trokšta sprinteriai, profesionalūs sportininkai ir visi, kurie nori pasiekti svarbiausių rezultatų važiuodami dviračiu.

Savybės

  • Shimano SM-SH10 raudonos SPD-SL pedalų plokštelės nejuda ir yra 100 % fiksuotos, todėl idealiai tinka sprinteriams, profesionaliems sportininkams ir visiems dviratininkams, kurie visų pirma siekia maksimaliai efektyvaus galios perdavimo.
  • Pritaikoma: Sklandžiai suderinamos su Shimano SPD-SL pedalais, kuriais galima reguliuoti jėgą, reikalingą pedalams užfiksuoti ir nuimti
  • Lengvas atjungimas: 12 laipsnių atsegimo kampas, todėl prireikus galite greitai nuimti pedalus
  • Patogios naudoti ne ant dviračio: Plokštelių dydis ir forma užtikrina stabilią vaikščiojimo platformą ir yra mažiau linkusios užsikimšti purvu, kai nevažiuojate dviračiu.
  • Sukurta, kad tarnautų ilgai: kompozitinė konstrukcija, kurioje pagrindinis korpusas suformuotas iš sukibimą gerinančių TPU antgalių, užtikrina patvarumą ir ilgalaikį pedalų sukibimą.

PATVARIOS IR STABILIOS

Naudojant kompozitinę konstrukciją ir sukibimą gerinančius TPU antgalius, plokštelės užtikrina ilgalaikį pedalų sukibimą. Dėl papildomo sukibimo ir bendro dydžio bei formos jos užtikrina didesnį stabilumą, kai vaikštote nulipę nuo dviračio.

PATOGIOS VARTOTOJUI

Kaip ir visos Shimano SPD-SL plokštelės, SM-SH10 yra lengvai suderinamos su Shimano SPD-SL pedalais, kurie leidžia reguliuoti jėgos kiekį, reikalingą pedalams užfiksuoti ir nuimti, todėl suteikia neprilygstamą pojūtį.

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės