Meniu
0
Norai

Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | White Sage

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
209,00€
Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | Black Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | Deep Marine - Terra Cotta Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | White Sage Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | White
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | White Sage

Torch 2.0 Road bateliai - tai patogumas ir našumas. Dažnai plento batai būna standūs ir nepatogūs. Tačiau nusprendėme šį nepatogumą spręsti iš esmės. Todėl Torch 2.0 bateliuose Specialized įdiegė 100% tinklelio ir TPU konstrukciją, kuri suteikia daugiau laisvės pirštų zonoje ir mažiau suspaudžia, primena kojinę. Viršutinė dalis sujungta su vidutinio standumo FACT anglies pluošto padu ir gumine zona prie kulno ir pirštų gale, kurie užtikrina puikų sukibimą vaikštant. Taip pat yra "Boa® IP1" ratukas, kuris yra greitai, be įrankių, pakeičiamas, o taip pat leidžia lengvai ir greitai reguliuoti mikrojudesius.

  • Body Geometry pado konstrukcija ir pėdų vidpadžiai yra ergonomiškai suprojektuoti ir moksliškai išbandyti, kad padidintų galią, efektyvumą ir sumažintų traumų tikimybę optimizuojant klubų, kelių ir pėdų išsidėstymą.
  • Anglies pluošto padas su 7,0 standumo indeksu sukurtas taip, kad būtų vidutiniškai standus, bet lengvas, o guminis kulnas ir pirštai užtikrina sukibimą vaikštant.
  • Lengvas "Boa® IP1" ratukas, kurį galima reguliuoti iš karto ir kuriam suteikiama "Boa®" garantija visam gyvenimui.
  • Tinklelio ir TPU viršutinė dalis, užtikrinanti elastingą prigludimą.
  • Trijų varžtų plokštelių modelis tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.
  • Apytikslis svoris: 235 g (1/2 poros, 42 dydis)

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.

Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės