Meniu
0
Norai

Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Black

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
84,00€ 120,00€ -30%
Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Black Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / White Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Slate - Cool Grey Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Maroon - Black Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Oasis Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Tropical Teal - Lagoon Blue Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Dove Grey - Vivid Coral Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Bloom - Rusted Red Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Limestone - Oak Green Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Oak Green - Dark Moss Green Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / White Sage - Dune White
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Torch 1.0 plentiniai bateliai / Black

Paimkite mūsų aukščiausios klasės plento batelių našumą ir "Body Geometry" ergonomiką, perkelkite juos į prieinamą dizainą ir iš esmės turite "Torch 1.0 Road" batelius. Pridėjome vieną lengvą "Boa® L6" ratuką, kuris be įrankių gali būti keičiamas užspaudžiamaisiais užraktais, o taip pat leidžia lengvai reguliuoti mikrojudesius.

  • "Body Geometry" pado konstrukcija ir pėdų vidpadžiai yra ergonomiškai suprojektuoti ir moksliškai išbandyti, kad padidintų galią, efektyvumą ir sumažintų traumų tikimybę, nes optimizuoja klubų, kelių ir pėdų išsidėstymą.
  • Įpurškiamo nailono kompozito padas, kurio standumo indeksas yra 6,0, sukurtas taip, kad būtų vidutiniškai standus ir labai lengvas.
  • Lengva "Boa® L6 Fit System" sistema, skirta reguliuoti mikrojudesiais.
  • Sintetinis batviršis, užtikrinantis elastingą pėdos pojūtį.
  • Šviesą atspindintys kulno elementai padidina jūsų matomumą vairuotojams prasto apšvietimo sąlygomis.
  • Trijų varžtų kniedžių modelis tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.
  • Apytikslis vieno bato svoris: 290 g (42 dydis)

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.


Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Techninės savybės
Spalva Juoda


TOP

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Aurimas S.

2023/07/22
Aurimas S. Patvirtintas pirkėjas
Bateliai patogūs
Eglė D.

2023/02/12
Eglė D. Patvirtintas pirkėjas
Labai patogus ir geros kokybės, taip pat greitas pristatymas. Ačiū

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės