Meniu
0
Norai

S-Works 7 Lace plentiniai batai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
175,00€ 349,00€ -50%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works 7 Lace plentiniai batai | Black

Naujuose "S-Works 7 Lace" batuose panaudotos geriausiai pasaulyje įvertintų plento batelių savybės sujungtos su raišteliais, kad būtų sukurtas vienas iš elastingiausių ir geriausiai pritaikomų batviršių, užtikrinančių aukščiausio lygio prigludimą. Kartu su kūno geometrijos technologija, užtikrinančia optimalų pėdos, kelio ir kulkšnies išsidėstymą, greitas važiavimas dar niekada neatrodė toks geras.

Naudojant raištelius, batai turi 12 atskirų įtempimo reguliavimo taškų, kad būtų galima pasirinkti tobulą laikymąsi visoje pėdoje, o pašalinus plastikinę įrangą, inžinerinio tinklelio batviršis gali prisitaikyti prie daugiau pėdos formų, kad puikiai priglustų.

Tačiau raišteliai turi daugiau privalumų. Pašalinus plastikinę įrangą taip pat sumažintas svoris. 44 dydžio "S-Works 7 Lace" sveria tik 236 gramus, todėl gerai atrodysite ir gerai jausitės.

Viso to pagrindas - technologija, pirmą kartą sukurta S-Works 7. "Powerline™" karboninis padas - lengviausias ir standžiausias mūsų padas - sukuria idealią platformą energijai perduoti. PadLock™ kulnas patogiai prilaiko jūsų pėdos galinę dalį, o suprojektuotas tinklinis batviršis užtikrina stabilų, bet elastingą laikymąsi, kad galėtumėte visą dieną perduoti energiją.

Nesvarbu, ar ieškote batų važiavimui prie kavos puodelio, ar lengvų alpinistinių batų, ar lanksčių ir prisitaikančių batų, kurie papildytų jūsų lenktyninius batus, "S-Works 7 Lace" sujungia klasikinį stilių su lenktynėse nugalėjusiu paveldu ir našumu.

  • "Body Geometry" padas ir pėdos pagrindas yra ergonomiškai suprojektuoti ir moksliškai išbandyti, kad padidintų galią, efektyvumą ir sumažintų pirštų užtirpimo tikimybę, nes optimizuoja klubo, kelio ir pėdos išsidėstymą.
  • Neįtempiami raišteliai užtikrina tolygų prilaikymą per visą pėdą, kuris išlieka pastovus visą važiavimo laiką.
  • Mūsų standžiausia ir lengviausia "FACT Powerline™" anglies plokštelė maksimaliai padidina galios perdavimą: standumo indeksas 15,0.
  • Tinklelis derinamas su netampriomis TPU zonomis, kad būtų užtikrintas maksimalus ryšys ir patogumas.
  • PadLock™ kulno konstrukcija prilaiko kulną ir, kaip įrodyta, pagerina greitėjimą.
  • Titano lydinio kniedžių veržlės gali būti pasukamos taip, kad pedalus ir (arba) kniedes būtų galima pastatyti 5 mm atgal.
  • Neslystantis, keičiamas kulno protektorius su viduje įleistais varžtais, užtikrinančiais saugumą.
  • "Form Fit" tipo padas su erdvia pirštų forma, kad būtų užtikrintas maksimalus ryšys ir patogumas.
  • Trijų varžtų kniedžių modelis tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.
  • Maždaug 236 g vieno bato svoris (44 dydis)

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.


Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės