Meniu
0
Norai

Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | Juodi

0/5 5 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
135,20€ 169,00€ -20%
Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | Juodi Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | White - Black Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | Black - Starry
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Torch 2.0 plentiniai batai | Juodi

"Torch 2.0 Road" bateliai - tai patogumas ir našumas viename. Plento batai dažnai būna standūs ir nepatogūs. Tačiau nusprendėme šį nepatogumą spręsti iš esmės, todėl "Torch 2.0" bateliuose įdiegėme 100 % tinklelio ir TPU konstrukciją, kuri suteikia daugiau laisvės pirštų vietoje ir mažiau suspaudžia, primena kojinę. Viršutinė dalis sujungta su vidutinio standumo FACT anglies pluošto padu ir guminiu kulnu, kurie užtikrina puikų sukibimą trasoje. Pridėjome vieną lengvą "Boa® IP1" ratuką, kuris leidžia lengvai ir greitai reguliuoti mikrojudesius.

  • "Body Geometry" pado konstrukcija ir pėdų vidpadžiai yra ergonomiškai suprojektuoti ir moksliškai išbandyti, kad padidintų galią, efektyvumą ir sumažintų traumų tikimybę, nes optimizuoja klubų, kelių ir pėdų išsidėstymą.
  • Anglies pluošto padas su 7,0 standumo indeksu sukurtas taip, kad būtų vidutiniškai standus, bet lengvas, o guminis kulnas ir pirštas užtikrina sukibimą važiuojant dviračiu.
  • Lengvas "Boa® IP1" užsegimas su ratuku, kurį galima reguliuoti iš karto ir kuriam suteikiama "Boa®" garantija visam gyvenimui.
  • Tinklelio ir TPU viršutinė dalis, užtikrinanti elastingą prigludimą.
  • Trijų varžtų kniedės tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.
  • Apytikslis vieno bato svoris: 235 g (42 dydis)

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.


Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

5 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Povilas D.

2023/06/13
Povilas D. Patvirtintas pirkėjas
Geri batai, gavau ko ir tikėjausi
Saulius J.

2023/04/21
Saulius J. Patvirtintas pirkėjas
Puikūs ir snadūs bateliai, puikiai apspaudžia pėda. Rekomenduoju.
Greta Ž.

2023/04/16
Greta Ž. Patvirtintas pirkėjas
geras kainos ir kokybes santykis
Gustas Č.

2023/03/13
Gustas Č. Patvirtintas pirkėjas
Viskas ok, patogūs.
Arturas Suliauskas

2021/01/28
Arturas Suliauskas
Geri, patogūs bateliai, tačiau gamintojo nurodytas svoris neatitinka realaus - batelis sveria apie 272gr. Gamintojas nurodo, kad sveria apie 235gr.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės