Meniu
0
Norai

Dviratininko akiniai

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviratininko akinių išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį.


Iš viso prekių: 240
Greitas pristatymas Nauja
BLIZ Active Matrix Small | Matte Black akiniai
Greitas pristatymas Nauja
Oakley Sphaera akiniai | Matte Neon Pink - Prizm Black
Greitas pristatymas Nauja
Oakley Sphaera akiniai | Matte Black Ink - Prizm Road Jade
Greitas pristatymas Nauja
Oakley Sphaera akiniai | 2024 Tour De France™| Matte Yellow - Prizm Road
Greitas pristatymas Nauja
Oakley Sphaera akiniai | Matte Grey Smoke - Prizm Trail Torch
Greitas pristatymas Nauja
Oakley Sphaera akiniai | Matte Black - Prizm Golf
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Matrix Small | Matt White akiniai
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Matrix | Nano Optics Nordic Light Matt Black Begonia akiniai
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Fusion | Matt White akiniai
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Matrix | Nano Optics Nordic Light Matt Black Coral akiniai
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Fusion Matrix | Clear stikliukas
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Matrix Small | Matt Burgundy akiniai
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Fusion Matrix | Pink stikliukas
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Matrix Small | Clear stikliukas
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Fusion | Matt Black akiniai
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Matrix Small | Pink stikliukas
Greitas pristatymas -10% TOP
BLIZ Active Matrix | Matt Mint akiniai
Greitas pristatymas TOP
BLIZ Active Fusion | Matt Neon Orange akiniai
Greitas pristatymas
BLIZ Active Vision | Matt Black akiniai
Greitas pristatymas
BLIZ Active Breeze | Nano Optics Nordic Light Coral akiniai
Greitas pristatymas
BLIZ Active Vision | Matt White akiniai
Greitas pristatymas
BLIZ Active Breeze | Nano Optics Nordic Light Begonia akiniai

Dviratininko akiniai

Akiniai dviratininkui yra reikalingi bet kokiu oru. Jie apsaugo akis ne tik nuo saulės, bet ir nuo kitų aplinkos veiksnių, tokių kaip vėjas, lietus, dulkės, vabzdžiai, pravažiuojančių automobilių šviesos. Kuo dviratininko akiniai skiriasi nuo laisvalaikio akinių? Kokius akinius rinktis, jei važiuojate temstant, prieblandoje ar šešėliuotoje aplinkoje? Kokį modelį pasirinkti, jei norite su tais pačiais akiniais sportuoti, o paskui pasirodyti šventiniame renginyje? Kokie yra pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti, renkantis akinius?

Dviratininko akiniai išsiskiria ypatinga forma, jie yra dideli ir gerai prigludę prie pat veido. Tokie akiniai geriau nei paprasti laisvalaikio akiniai apsaugo nuo aplinkos poveikio – saulės spindulių, lietaus, vėjo, kelio dulkų ar vabzdžių.

Laisvalaikio akiniai būna pačių įvairiausių formų, jie pilnai neuždengia visos akių zonos, čia daugiau dėmesio skiriama dizainui, ne tik saugumui ar funkcionalumui. Jie nėra specialiai sukurti važiavimui dviračiu, tačiau tinka tiems, kurie nori universalaus sprendimo – akinių, tinkamų sportui ir laisvalaikiui.

Stikliukai reikalingi tam, kad, važiuojant skirtingomis atmosferinėmis sąlygomis, būtų galima įprastinius akinių stiklus pakeisti kitais, tinkamesniais. Pvz. vieni stilkliukai skirti važiavimui šviečiant saulei, kiti – temstant, dar kiti padeda apsaugoti akis nuo vėjo, dulkių ir vabzdžių, kai važiuojate tamsoje.

Priedai leidžia akinius dar geriau pritaikyti prie jūsų individualių poreikių. Populiariausi dviračių akinių priedai yra optiniai adapteriai ir Jawbone rėmeliai. Optiniai adapteriai skirti tam, kad būtų galima įstatyti stikliukus su dioptrijomis ir netrukdomai džiaugtis dviratininko akinių privalumais. Specialūs Jawbone rėmeliai leidžia pakeisti akinių išvaizdą bei spalvą.

 

Prekiniai ženklai

ASSOS of Switzerland (Šveicarija) teikia novatoriškus, išskirtinės techninės kokybės produktus, pasižyminčius kruopščiu ir taupiu dizainu. Įmonė buvo įkurta 1976 m. Nuolat investuodama į mokslinius tyrimus ir plėtrą, bendrovė sukūrė daugybę naujovių, kurios lėmė dviračių pramonės raidą – dauguma jų dabar yra pramonės standartai.

Bliz Active Eyewear yra švedų prekės ženklas, kurio šaknys – šiaurietiškas paveldas. Šis prekės ženklas unikalus ne tik dėl švediško dizaino, bet ir dėl to, kad daugelis jo modelių pasižymi išskirtinėmis techninėmis savybėmis ir funkcionalumu, kurių nerasite kituose panašiuose šio kainų segmento prekės ženkluose.

 

Filtro stiprumas

Akiniai, skirti važiuoti naktį arba tamsoje, yra su skaidraus stiklo lęšiais. Net jei važiuojate ten, kur jūsų neakina saulė, automobilių žibintai ir kt., nepamirškite akinių, nes lietus, vėjas, dulkės, vabzdžiai kelia diskomfortą akims bet kuriuo paros metu.

Silpną šviesą filtruojantys akiniai skirti mėgstantiems važinėti prietemoje, lengvai apšviestais arba pavėsingais takeliais.

Vidutinę šviesą filtruojantys akiniai skirti tiems, kas važinėja šviesiu paros metu, vietose, kur yra daug šešėlių, pvz. miške.

Stiprią šviesą filtruojantys akiniai  skirti sportuojantiems vidurdienį, esant intensyviam apšvietimui, arba stipriems atspindžiams nuo vandens, sniego bei kitų paviršių. 

 

Akinių dydis

M / L dydis – tai standartinio dydžio dviratininko akiniai, geriausiai tinkantys vidutiniam ir stambesniam veidui.

S dydis  – siauresni akiniai, skirti smulkaus veido žmonėms.

XXS dydis – akiniai, skirti vaikams.

 

Lęšio technologija

Standartiniai akiniai apsaugo akis nuo saulės spindulių bei fizinio lietaus, dulkių ir vėjo poveikio.

Nordic Light akiniai – unikali Nordic Light lęšių technologija ženkliai sustiprina spalvas ir kontrastus, suteikia itin tikslų ir aiškų vaizdą, esant prietemai ir išblukusiai šviesai. Šie lęšiai pašalina išblukusias spalvas tarp mėlynos ir žalios bei tarp žalios ir raudonos, eliminuodami atitinkamo ilgio bangas. Šie atspalviai Nordic Light lęšių dėka yra blokuojami, lemiant esminį patobulinimą perteikiant kontrastą ir ryškumą net ir pačiomis sudėtingiausiomis oro sąlygomis Rezultatas – ekstremalus kontrastas ir tikros spalvos. Nordic Light lęšiai yra dviejų tipų – šaltesnio atspalvio, šviesesnei dienai skirti Begonia ir šiltesnio atspalvio, tamsesnėms dienoms skirti Coral.

Fotochrominiai akiniai prisitaiko prie apšvietimo lygio, o objektyvas keičiasi priklausomai nuo oro sąlygų – nuo 1 kategorijos objektyvo su šviesos filtru, kuris puikiai tinka naktį ar debesuotu oru, iki tamsaus 4 kategorijos objektyvo, tinkančio saulėtomis sąlygoms. Tai yra patys patogiausi ir universaliausi akiniai.

Poliarizuoti akiniai turi specialų filtrą, kuris blokuoja horizontalius šviesos spindulius. Šviesa, atsispindinti nuo horizontalių paviršių, tokių kaip sniegas, ledas arba vanduo, kasdieninėje kalboje vadinama tiesiog atspindžiais, akina ir trikdo žmogaus regėjimą.

 

Dviratininkų akinių modeliai

Ace (Bliz) – nuostabūs laisvalaikio akiniai, kurie sudaro pasitikėjimo savimi įspūdį. Jie tinkami kiekvienai progai –yra pritaikyti sportuojantiems, bet atitinka geriausias kasdieninės mados tendencijas. Su jais galite gerai jaustis tiek sporto trasoje, tiek šventiniame renginyje. Akiniai užtikrina puikų matomumą, apsaugo nuo UV spindulių.

Breeze (Bliz) – lengvi, mažo svorio akiniai, puikiai tinka dviračių sportui bei kitoms sporto rūšims. Keičiami lęšiai, reguliuojamos kojelės bei nosies atrama, nuimamas viršutinis rėmelis bei galimybė naudoti galvos dirželį suteikia išskirtinį komfortą. Komplekte yra papildomas stikliukas, galite naudoti optinį adapterį.

Fusion (Bliz) yra sportiniai akiniai, idealiai tinkantys stambesniam veidui. Akiniai yra lengvi, nuimamas apatinis Jawbone rėmelis leidžia susikurti ypatingą stilių ir mėgautis geru matomumu, reguliuojamos kojelės ir nosies atrama suteikia išskirtinį komfortą, o Hydro Lens technologija užtikrina puikų matomumą bet kokiomis sąlygomis.

Hero (Bliz) – universalus modelis, tinkantis bet kokiam sportui. Hydro Lens technologija užtikrina aiškų matomumą bet kokiomis oro sąlygomis, o reguliuojamos kojelės ir nosies tilteliai suteikia išskirtinį komfortą.

Luna (Bliz) – hibridinis modelis, tinkantis tiek sportui, tiek bet kokiam aktyviam laisvalaikiui. Akiniai yra klasikinio, modernaus dizaino, nuostabiai patogūs ir lengvi.

Matrix (Bliz) – sportiniai akiniai, tinkami važiavimui dviračiu, lygumų slidinėjimui ir kitoms sporto rūšims. Akiniai žinomi dėl savo išskirtinio stiliaus bei plataus ryškių spalvų spektro, o skirtingų spalvų ir skirtingo intensyvumo filtrų lęšiai gali būti lengvai pakeičiami. Unisex modelis, pritaikytas siauram veidui.

Vision (Bliz) – unikali Vision savybė yra ta, jog kartu galite naudoti optinį adapterį būtent su savo reikiamomis dioptrijomis ir turėti išskirtinai erdvų matymo lauką. Techniškai pažangūs, mažo svorio akiniai su Jawbone technologija. Didelis cilindro formos lęšis užtikriną aukštą optinę kokybę ir tikslų vaizdą.

Skharab (Assoss of Switzerland) – akiniai be rėmelio, ypatingai lengvi, skirti dviratininkams, pritaikyti plento ir bekelės lenktynėms, nedūžtantys, su apsauga nuo rūko ir UV spindulių, nosies pagalvėlės pagamintos iš didelio sukibimo „ClickFace“ elastomero.

Zegho (Assoss of Switzerland) – dviratininkams skirti akiniai, pagaminti bendradarbiaujant su optikos ekspertais iš Zeiss ir dar 8 Europos šalių gamintojais. Intuityvi sistema „push to change“ leidžia greitai ir paprastai pakeisti lęšius. Akiniai tinkami važiuoti ryškaus apšvietimo sąlygomis, o skaidrus apatinis lęšių trečdalis užtikrina gerą matomumą važiuojant šešėliuota aplinka.

Daugiau apie dviratininkų akinius skaitykite šiame mūsų tinklaraščio straipsnyje.

 

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai didelei pasiūlai ir modelių įvairovei, savaime suprantama, kad ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o kol prekė atvyks, jums reikės šiek tiek palaukti.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.