Meniu
0
Norai

Paspirtukai suaugusiems ir vaikams

Kategorijos apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums paspirtuko išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis paspirtuką.


Iš viso prekių: 134
Greitas pristatymas Nauja
Mini Micro Deluxe Glow LED Plus paspirtukas | Frosty Pink
Greitas pristatymas Nauja
Mini Micro Deluxe Glow LED Plus paspirtukas | Glacier Aqua
Greitas pristatymas Nauja
Mini Micro Deluxe Glow LED paspirtukas | Arctic Blue
Greitas pristatymas Nauja
Mini Micro Deluxe Glow LED paspirtukas | Frosty Pink
Greitas pristatymas Nauja
Mini Micro Deluxe Glow LED paspirtukas | Glacier Aqua
Greitas pristatymas Nauja
Mini Micro Deluxe Glow LED paspirtukas | Icy Lime
Greitas pristatymas Nauja
Micro Mini2Grow Deluxe Magic LED paspirtukas | Blue
Greitas pristatymas Nauja
Micro Mini2Grow Deluxe Magic LED paspirtukas | Mint
Greitas pristatymas Nauja
Micro Mini2Grow Deluxe Magic LED paspirtukas | Pink
Nauja
Micro Mini2go Deluxe Plus paspirtukas | Pink
Nauja
Micro Mini2go Deluxe Plus paspirtukas | Mint
Nauja
Micro Cruiser LED paspirtukas | Pink
Nauja
Micro Cruiser LED paspirtukas | Neochrome
Greitas pristatymas Nauja
Micro Sprite ECO LED paspirtukas | Green
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Pro LED paspirtukas | Vibrant Blue
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Pro LED paspirtukas | Sunburst Yellow
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Pro LED paspirtukas | Black - Red
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Pro LED paspirtukas | Purple
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Pro LED paspirtukas | Pink
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Flux LED paspirtukas | Neochrome Black
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Flux LED paspirtukas | Purple
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Flux LED paspirtukas | Pink
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Flux LED paspirtukas | Aqua
Greitas pristatymas Nauja
Maxi Micro Deluxe Flux LED paspirtukas | Blue

Paspirtukai - platus pasirinkimas. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. 

Paspirtukai pastaraisiais metais sparčiai populiarėja. Jie naudojami tiek pramogai, tiek susisiekimui, yra mėgstami tiek vaikų, tiek paauglių, tiek ir suaugusiųjų. Paspirtukai leidžia greitai įveikti nedidelius atstumus mieste, kur yra aukšta žmonių ir automobilių koncentracija. Ką reikia žinoti, kai renkate paspirtuką savo mažyliui, savo paaugliui arba perkate sau pačiam?

Paspirtukų kategorijos

Paspirtukai vaikams – paspirtukai vaikams yra mažesni, pritaikyti prie vaiko ūgio ir jo kognityvinių sugebėjimų, priekyje dažnai turi ne vieną, o du ratukus, kad vaikui būtų lengviau išlaikyti pusiausvyrą, o spalvos yra ryškios ir įsimenančios, tokios, kokios patinka būtent vaikams.

Paspirtukai paaugliams – paspirtukai paaugliams yra lengvesni ir mažesni nei paspirtukai suaugusiesiems, o kartu skiriasi nuo vaikiškų paspirtukų; čia atsiranda tam tikros funkcijos, kurios skirtos pažengusiesiems ir tiems, kurie važinėja sudėtingais keliais – gera amortizacija, purvasaugiai ir kt.

Paspirtukai suaugusiems – paspirtukai suaugusiems yra didesniais ratais, sunkesni, pritaikyti aukštesniam ūgiui ir didesniam svoriui, su gera amortizacija, lengvai valdomu vairu, skirti saugiam ir ramiam važiavimui.

Triukiniai paspirtukai – šie paspirtukai skirti tiek normaliam, įprastiniam važiavimui, tiek triukams atlikti specialiose, riedutinininkams ir paspirtukininkams skirtose aikštelėse.

Stumdukai – tai judėjimo priemonė, sudaryta iš pripučiamo žaislo ir guminės važiuoklės su ratukais, ji skirta patiems mažiausiems vaikams, dar neišmokusiems kaip reikiant vaikščioti, o svarbiausia – su jais galima ne tik važinėti, bet ir šokinėti – vaikams tikrai patinka.

Paspirtukų aksesuarai – tai pačios įvairiausios prekės, kurių prireikia paspirtukininkams, tokios kaip šalmai, apsaugos, žibintai, skambučiai ir kt.

Prekiniai ženklai

7iDP (JK) – kompanija specializuojasi gamindama aksesuarus ir apsaugos priemones dviratininkams, kurie važinėja kalnų dviračiais. 7iDP nuolat kuria inovacijas ir siekia pasiūlyti dviratininkams tokį saugumą ir komfortą, kokio rinkoje dar nebuvo. Jų gaminamos apsaugos priemonės mėgstamos ir paspirtukininkų.

Micro (Šveicarija) – kompanijos tikslas yra skatinti žmonių mobilumą mieste, jų specializacija – nedideli dviračiai, maži elektriniai dviračiai ir paspirtukai, visa, kas leidžia žmonėms greitai ir lengvai judėti ten, kur didelė žmonių ir transporto priemonių koncentracija. Micro asortimente taip pat rasite įvairių dviratininkams ir paspirtukininkams reikalingų aksesuarų. 

Amžiaus grupė

1-3 metai – tokie paspirtukai tiek savo dydžiu, tiek savo struktūra atitinka mažo vaiko poreikius, jie yra su trimis ratukais, du priekiniai ratukai yra didesni ir suteikia paspirtukui stabilumo, dauguma modelių turi sėdynę, tuo atveju, jei vaikučiui sunku laikytis atsistojus.

3-5 metai – vaikui augant ir jo įgūdžiams vystantis, paspirtukai taip pat auga ir keičiasi, pokytis nedidelis, kai kurie modeliai dubliuojasi su grupe, skirta vaikams iki 3 metų amžiaus, o kai kurie yra pritaikyti didesniems ir sumanesniems vaikams.

5-12 metų  – šiai amžiaus grupei skirti paspirtukai būna jau be papildomos atramos įsikibimui, kai kurie yra su trimis ratukais geresniam stabilumui užtikrinti, o kai kurie tik su dviem. Jūs galite rinktis priklausomai nuo vaiko įgūdžių ir sugebėjimų.

12+ metų – šioje grupėje nerasite nei triračių paspirtukų, nei kitų pagalbinių priemonių, skirtų mažesniems vaikams, šie paspirtukai beveik tokie pat, kaip ir paspirtukai, skirti suaugusiems, tik šiek tiek mažesni, šiek tiek lengvesni ir pritaikyti mažesniam paauglio svoriui.

Paspirtukai suaugusiems  – paspirtukai suaugusiems pritaikyti didesniam kūno svoriui, dažniausiai yra kitokių, solidesnių, „rimtesnių“ spalvų ir skirti ramesniam, saugesniam važiavimui.

Paspirtukų tipas

Ištraukiami – kai paspirtukas nenaudojamas, vairalazdę reikia išimti, o kai norėsite vėl važiuoti paspirtuku, teks iš naujo ją įstatyti, pagrindinis tokio paspirtuko privalumas – jie yra pigesni.

Sulankstomi – kai paspirtukas nenaudojamas, jis tiesiog tvarkingai sulenkiamas, pagrindas priglaudžiamas prie vairo, paspirtukas neužima daug vietos ir ramiai laukia, kol vėl jo prireiks.

Medžiaga

Aliuminis – aliuminis yra visiems gerai žinoma, tvirta, patikima ir nebrangi medžiaga, viena dažniausiai naudojamų medžiagų paspirtukų gamyboje, iš aliuminio pagaminti paspirtukai patikimi ir mėgstami vartotojų.

Plastikas, sustiprintas stiklo pluoštu (GFRP)  – stiklo pluoštu sustiprintas plastikas (GFRP) yra stipri kompozicinė medžiaga, atspari smūgiams ir fiziniam poveikiui, ji net ekstremaliomis aplinkybėmis nesideformuos ir neskils, GFRP taip pat žinoma kaip medžiaga, prie kurios nelimpa joks purvas ar nešvarumai.

 

Modelis

Mini Micro – puikus paspirtukas vaikams, jis turi reguliuojamą T formos vairą, paaukštintą silikoninį pagrindą, kuris užtikrina stabilumą, ir anoduodą apdailą, kuri puikiai atrodo ir apsaugo nuo rūdžių. Šis paspirtukas yra pelnęs daugybę apdovanojimų, jis sukurtas pagal intuityvią sistemą Lean to steer (Atsiremk ir kontroliuok), kuri skirta lavinti vaikų pusiausvyrą ir koordinaciją.

Maxi Micro – šio paspirtuko vairo aukštis reguliuojamas, galite rinktis su LED arba su paprastais ratukais, sulankstomą modelį arba išmontuojamą, arba ekologišką modelį, pagamintą iš perdirbtų jūrų pramonės plastikinių atliekų.

Micro Sprite Led – paspirtukas, kuris yra kompaktiškas ir lengvas, tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, sveriantiems iki 100 kg; LED ratai užtikrina, kad paspirtukas bus matomas net ir tamsoje, vairas lengvai reguliuojamas, o jei nuspręsite stabtelėti, galėsite panaudoti atraminį stovelį.

Micro Air Hopper – tai ne paspirtukai, tai stumdukai. Girdėjote apie tokius? Trumpai kalbant, važinėjantis pripučiamas kamuolys su važiuokle, suformuotas kaip kupranugario nugara, o vaikščioti nesugebančiam mažyliui tai yra pati puikiausia treniruotė.

Micro Flex  – paspirtukas, kuris yra elegantiškas, kompaktiškas ir patogus, dėl savo specifinės konstrukcijos ir gamybai naudojamų medžiagų, puikiai sugeria visus smūgius ir vibracijas, todėl yra tinkamas ramioms kelionėms po miestą.

Micro MX Crossneck – puikiai atrodantis triukams skirtas paspirtukas, sukurtas triukų mėgėjams ir pažengusiems vartotojams.

Micro Ramp – vaikiški paspirtukai, sukurti bendradarbiaujant su profesionaliais kaskadininkais, ir skirti ambicingiems pradedantiesiems.

Micro Suspension – tai yra paspirtukas su geriausia įmanoma amortizacija, todėl net ir nelygiausią kelio dangą įveiksite be jokio barškėjimo ar tarškėjimo.

Mini Micro 3 in 1 – paspirtukas, skirtas vaikams, neslystanti kojelė užtikrina saugią atramą, vairo aukštis reguliuojamas, pritaikant prie vaiko ūgio, patiems mažiausiems, dar nesugebantiems tvirtai stovėti, skirta prie vairo tvirtinama sėdynė ir O formos vairas, į kurį patogu įsikibti. Vaikui paaugus ir įgijus daugiau įgūdžių, sėdynę tiesiog nuimkite ir pakeiskite vairą į T formos.

 

Maksimali paspirtuko apkrova

50 kg – kartais, šalia kitų kriterijų, praverčia pasitikrinti, koks paspirtukininko svoris, šie paspirtukai skirti tiems, kurių svoris neviršija 50 kg.

100 kg – kartais, šalia kitų kriterijų, praverčia pasitikrinti, koks paspirtukininko svoris, šie paspirtukai skirti tiems, kurių svoris neviršija 100 kg.

 

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.