Meniu
0
Norai
OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt
+2

OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: OPEN Cycle
Likutis: Turime
OPEN Cycle
Kaina:
5999,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

OPEN WI.DE. Force eTap AXS/Eagle AXS ENVE Gravel dviratis / Grey Gloss - Matt


Monstriškos padangos, veržlus važiavimas

Universalus dizainas: OPEN WI.DE. dviratis yra sukurta tiek greitam plento važiavimui, tiek neprognozuojamiems žvyrkeliams. Jo išskirtinės konstrukcijos leidžia naudoti iki 2.4 colio pločio padangas, suteikdama galimybę lengvai adaptuotis įvairioms kelio sąlygoms.

Patogi ir kontroliuojama geometrija: šio modelio geometrija yra pritaikyta ilgoms ir įvairiapusiškoms kelionėms, leidžianti vairuotojui jaustis patogiai ir stabiliai net sudėtingose trasose.

Tvirtas ir lengvas rėmas: pagamintas iš anglies pluošto, OPEN WI.DE. suteikia optimalų standumą ir lengvumą, garantuodamas efektyvų atsaką įvairiose važiavimo sąlygose.

Vidinis trosų pravedimas: vidinė trosų sistema ne tik apsaugo pavarų perjungimo sistemą nuo purvo ir drėgmės, bet ir suteikia dviračiui tvarkingą ir estetišką išvaizdą.

OPEN WI.DE. yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvo, universalaus ir aukšto našumo Gravel dviračio. Jo pažangi konstrukcija ir lankstumas padangų pasirinkime leidžia mėgautis greičiu ir komfortu, neatsižvelgiant į kelio pobūdį.


Image 1

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas OPEN WI.DE. karboninis rėmas
Šakė OPEN U-turn fork
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Force Etap AXS D1
Galinis pavarų perjungėjas SRAM XX1 Eagle AXS
Kasetė SRAM CS 1275 Eagle 10-50
Grandinė SRAM EAGLE-NX
Dantratis SRAM 40
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB BB 386
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Force Etap AXS D1, Rotor 160f/160r
RATAI / PADANGOS
Ratai ENVE AG 25/AG28
Padangos Schwalbe G-ONE allround 29 x 45mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas ENVE SES AR Road, 40 (S)/42 (M)/44cm (L&XL)
Vairo iškyša ENVE Road, 80 (S)/90 (M)/100 (L)/110 (XL)mm
Vairo kolonėlė Cane Creek 40
Balnelio iškyša fi'zi:k Antares R7
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris Rėmas - 1040 g Šakė - 390 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės