Meniu
0
Norai

OPEN U.P. EKAR Gravel dviratis | Sage

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: OPEN Cycle
Likutis: Turime
OPEN Cycle
Kaina:
3999,00€
OPEN U.P. EKAR Gravel dviratis | Blue OPEN U.P. EKAR Gravel dviratis | Grey Matt - Red OPEN U.P. EKAR Gravel dviratis | Sage
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

OPEN U.P. EKAR Gravel dviratis | Sage


Greitai, linksmai, laisvai

OPEN U.P. yra išskirtinis Gravel dviratis, sukurtas orientacijai į įvairias kelio sąlygas. Jame susilieja patogi geometrija, kuri puikiai tinka plento važiavimui, ir galimybė naudoti kalnų dviračio padangas iki 2,1 colio dydžio. Tai reiškia, kad galite pradėti nuo asfalto, tęsti kelionę žvyrkeliais ar net pravažiuoti sunkiai praeinamu miško taku. 

U.P. rėmo dizainas įkvėptas ištvermės plento dviračių geometrijos. Jis turi ilgesnį atstumą iki vairo, suteikiantį dviratininkui patogesnę ir stabiliai kontroliuojamą važiavimo poziciją, ypač ilgose kelionėse. Šis dizainas taip pat užtikrina optimalų rėmo standumą, garantuodamas efektyvų atsaką įvairiomis sąlygomis.

Vienas iš U.P. rėmo ypatumų yra jo apatinio vamzdžio (chainstay) konstrukcija. Apatinis vamzdis yra specialiai sumažintas, suteikiant galimybę naudoti iki 2.1 colio pločio padangas. Tai reiškia, kad U.P. puikiai tinka tiek grubiems žvyrkeliams, tiek lygiems asfalto keliams, net ir naudojant siauresnes plento dviračio padangas.

U.P. privalumai apima ir vidinį laidų pravedimą. Ši sistema apsaugo pavarų perjungimo sistemą nuo purvo ir drėgmės, ilgina jos tarnavimo laiką bei išlaiko efektyvumą. Be to, vidinis laidų vedimas suteikia dviračiui švarią ir tvarkingą išvaizdą.

OPEN U.P. rėmas yra puikus pasirinkimas norintiems lengvo, universalaus ir aukšto našumo dviračio. Jo pažangus dizainas, padangų dydžio lankstumas ir vidinis trosų pravedimas daro šį rėmą idealiu pasirinkimu tiek žvyro, tiek plento dviračių mėgėjams. Dėl šios dviračio geometrijos jausitės greiti ir patogūs kelionės metu, o naudojant plačias padangas, joks kelias jums nebus nepasiekiamas. 


Image 1

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas OPEN U.P.P karboninis rėmas
Šakė OPEN U-turn fork
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Campagnolo Ekar hydraulic 13-speed
Galinis pavarų perjungėjas Campagnolo Ekar 13-speed
Kasetė Campagnolo Ekar 9-42T 13-speed
Grandinė Campagnolo Ekar 13-speed
Švaistikliai Campagnolo Ekar 170mm (XS/S), 172.5mm (M), 175mm (L & XL)
Dantratis Campagnolo Ekar 38T (to match 9T starting cog) 13-speed
Centrinės ašies guoliai Campagnolo Pro-Tech BB386EVO
STABDŽIAI
Stabdžiai Campagnolo Ekar hydraulic with 160mm rotors
RATAI / PADANGOS
Ratai HED Emporia GA Pro 700c
VAIRAS / BALNELIS
Vairas 3T Superergo LTD, 38cm (S)/40cm (M)/42cm (L)/44cm (XL)
Vairo iškyša 3T Apro Stealth, 80mm (S)/90mm (M)/100mm (L)/110mm (XL)
Balnelis Selle Italia Model X
Balnelio iškyša Faserwerk Wuthocker 400x27.2mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės