Meniu
0
Norai
OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange
+3

OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: OPEN Cycle
Likutis: Turime
OPEN Cycle
Kaina:
3499,00€
OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Grey Gloss - Matt OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Brown OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Turquoise
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

OPEN WI.DE. Gravel rėmas | Orange


Monstriškos padangos, veržlus važiavimas

Universalus dizainas: OPEN WI.DE. yra sukurta tiek greitam plento važiavimui, tiek neprognozuojamiems žvyrkeliams. Jo išskirtinės konstrukcijos leidžia naudoti iki 2.4 colio pločio padangas, suteikdama galimybę lengvai adaptuotis įvairioms kelio sąlygoms.

Patogi ir kontroliuojama geometrija: šio modelio geometrija yra pritaikyta ilgoms ir įvairiapusiškoms kelionėms, leidžianti vairuotojui jaustis patogiai ir stabiliai net sudėtingose trasose.

Tvirtas ir lengvas rėmas: pagamintas iš anglies pluošto, OPEN WI.DE. suteikia optimalų standumą ir lengvumą, garantuodamas efektyvų atsaką įvairiose važiavimo sąlygose.

Vidinis trosų pravedimas: vidinė trosų sistema ne tik apsaugo pavarų perjungimo sistemą nuo purvo ir drėgmės, bet ir suteikia dviračiui tvarkingą ir estetišką išvaizdą.

Lankstumas pasirenkant ratus: galimybė rinktis tarp 650B arba 28 colio ratų suteikia galimybę pritaikyti dviratį prie asmeninių pageidavimų ir kelio sąlygų.

OPEN WI.DE. yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvo, universaliojo ir aukšto našumo gravel dviračio. Jo pažangi konstrukcija ir lankstumas padangų pasirinkime leidžia mėgautis greičiu ir komfortu, neatsižvelgiant į kelio pobūdį.


Image 1

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas OPEN WI.DE. karboninis rėmas
Šakė OPEN U-turn fork
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris Rėmas - 1040 g Šakė - 390 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės