Meniu
0
Norai

OPEN U.P. Gravel rėmas | Ready to Paint

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: OPEN Cycle
Likutis: Turime
OPEN Cycle
Kaina:
3199,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

OPEN U.P. Gravel rėmas | Ready to Paint


Greitai, linksmai, laisvai

OPEN U.P. yra išskirtinis Gravel dviratis, sukurtas orientacijai į įvairias kelio sąlygas. Jame susilieja patogi geometrija, kuri puikiai tinka plento važiavimui, ir galimybė naudoti kalnų dviračio padangas iki 2,1 colio dydžio. Tai reiškia, kad galite pradėti nuo asfalto, tęsti kelionę žvyrkeliais ar net pravažiuoti sunkiai praeinamu miško taku. 

U.P. rėmo dizainas įkvėptas ištvermės plento dviračių geometrijos. Jis turi ilgesnį atstumą iki vairo, suteikiantį dviratininkui patogesnę ir stabiliai kontroliuojamą važiavimo poziciją, ypač ilgose kelionėse. Šis dizainas taip pat užtikrina optimalų rėmo standumą, garantuodamas efektyvų atsaką įvairiomis sąlygomis.

Vienas iš U.P. rėmo ypatumų yra jo apatinio vamzdžio (chainstay) konstrukcija. Apatinis vamzdis yra specialiai sumažintas, suteikiant galimybę naudoti iki 2.1 colio pločio padangas. Tai reiškia, kad U.P. puikiai tinka tiek grubiems žvyrkeliams, tiek lygiems asfalto keliams, net ir naudojant siauresnes plento dviračio padangas.

U.P. privalumai apima ir vidinį laidų pravedimą. Ši sistema apsaugo pavarų perjungimo sistemą nuo purvo ir drėgmės, ilgina jos tarnavimo laiką bei išlaiko efektyvumą. Be to, vidinis laidų vedimas suteikia dviračiui švarią ir tvarkingą išvaizdą.

OPEN U.P. rėmas yra puikus pasirinkimas norintiems lengvo, universalaus ir aukšto našumo dviračio. Jo pažangus dizainas, padangų dydžio lankstumas ir vidinis trosų pravedimas daro šį rėmą idealiu pasirinkimu tiek žvyro, tiek plento dviračių mėgėjams. Dėl šios dviračio geometrijos jausitės greiti ir patogūs kelionės metu, o naudojant plačias padangas, joks kelias jums nebus nepasiekiamas. 


Image 1

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas OPEN U.P.P karboninis rėmas
Šakė OPEN U-turn fork
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris Rėmas - 1040 g Šakė - 390 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės