Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Como 5.0 IGH elektrinis dviratis | Cast Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
4799,00€
Specialized Turbo Como 5.0 IGH elektrinis dviratis | Cast Black Specialized Turbo Como 5.0 IGH elektrinis dviratis | Limestone Specialized Turbo Como 5.0 IGH elektrinis dviratis | Red Tint Specialized Turbo Como 5.0 IGH elektrinis dviratis | Sand
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Como 5.0 IGH elektrinis dviratis | Cast Black

Skraidymas ant ratų

Sakoma, kad skraidyti gali tik paukščiai. Mes sakome, kad galite skristi... ant dviejų ratų. Naujasis Turbo Como sukurtas kilti aukštyn - jis sklandžiai važiuoja, turi raketinio laivo galią ir gali įveikti didelius atstumus. Be to, jis sukurtas taip, kad naudojant aukštųjų technologijų apsaugą būtų galima užgniaužti dviračių vagių dažnius. Skriskite laisvai, skriskite toli su Turbo Como.

Obsesiškai sklandus

80 mm priekinė pakabos šakė, didesnio tūrio padangos ir patogi sėdynė ištiesins kelius prieš jūsų akis ir padės ilgiau patogiai važiuoti.

Dviračių vagys nekenčia šio dviračio

Gatvėse pasigirsta kalbos: Nenorėkite bandyti pavogti Turbo Como, nes dviračio komplektacijoje yra įdiegta galinga apsaugos nuo vagysčių technologija.

Turbo sistemos užraktas

Naudodami Mission Control programėlę galite išjungti variklį, kad Turbo taptų nenaudingas bet kokiems vagims. Niekas negalės įjungti variklio be jūsų asmeninio PIN kodo.

Nuimamas ir užrakinamas akumuliatorius

Elegantiškai atrodantis integruotas Como akumuliatorius turi keletą gudrybių: pirma, jis yra visiškai išimamas, todėl galite jį tiesiog išimti, kad apsaugotumėte nuo vagystės. Antra, jis užrakinamas, todėl galite laikyti jį pritvirtintą prie dviračio.

Pasirenkamas automatinis pavarų dėžės perjungimas

Liaukitės galvoti apie pavarų perjungimą ir sutelkite dėmesį į važiavimą. Como 5.0 turi enviolo AUTOMATiQ pavarų perjungimo technologiją, leidžiančią jums nustatyti pedalų tempą, o dviratis atliks visa kita. Sistemoje vietoj grandinės naudojama vidinė pavarų dėžė (IGH) ir Gates diržinė pavara, todėl nebereikia vargti su perjungikliais ar grandinėmis.

Vidinė pavarų dėžė

Dėl bepakopio perjungimo enviolo City ir TR vidinės pavaros stebulės sistemų nebereikia naudoti bėgių perjungiklio, o perjungimas vyksta stebulės viduje, apsaugotoje nuo aplinkos veiksnių.

Bėgių perjungiklis

Paprasta pavarų perjungimo sistema naudoja vieną dantratį priekyje ir itin plataus diapazono pavaras gale, kad užtikrintų visas pavaras, kurių reikia norint įveikti bet kokią įkalnę, ir pernelyg neapsunkintų situacijos priekiniu perjungikliu. Išbandyta ir patikima perjungimo sistema užtikrina efektyviausią transmisiją, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti akumuliatoriaus energiją.

TURBO AKUMULIATORIAUS SKAIČIUOKLĖ

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, fully integrated & lockable downtube battery, internal cable routing, lock and front rack mount
Šakė Rockshox Recon Silve r RL, 80mm travel, Motion-Control, fender-mounts
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės -
Galinis pavarų perjungėjas enviolo AUTOMATiQ Pro shifting interface
Kasetė Gates Carbon Drive CDX 24t sprocket, silve r
Grandinė Gates Carbon Drive CDX 122t belt, black
Švaistikliai Custom alloy forged crankarms
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM G2 RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm
RATAI / PADANGOS
Padangos Pathfinder Sport Reflect, 650Bx2.3
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Como handlebar/stem combo
Balnelis Body Geometry Comfort Gel, 200mm w/ SWAT™ Mount
Balnelio iškyša Spring suspension, alloy, 40mm travel, 30.9mm, 2-bolt clamp, 34.9mm sleeve
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis Specialized 2.2, 90Nm torque, custom tuned motor, 250W nominal
Akumuliatorius Specialized U2-710, alloy casing, state of charge display, 710WhVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės