Meniu
0
Norai

Lezyne Super SV23 daugiafunkcinis raktas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-SPRV-23V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
59,95€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Super SV23 daugiafunkcinis raktas

Nerūdijantis daugiafunkcinis įrankis "Super SV" - tai geriausias važiavimo dviračiu remonto įrankis, sukurtas specialiai šiuolaikiniams dviračiams. Ergonomiškos šoninės apdirbto aliuminio plokštelės suteikia papildomą svertą ir integruotą magnetinį laikiklį atsarginei greitajai jungčiai. Kiekvienas įrankio antgalis kruopščiai apdirbtas iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno ir pagamintas taip, kad būtų kuo kompaktiškesnis ir lengvesnis. Super SV serija, kurią galima įsigyti dviejų konfigūracijų, o vienoje iš jų yra integruotas bekamerinių padangų remonto rinkinys, idealiai tinka visiems kalnų dviratininkams ar plento dviratininkams, ieškantiems geriausio, nerūdijančio daugiafunkcinio įrankio.

Svoris : 156 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės