Meniu
0
Norai

Lezyne SV PRO10 daugiafunkcinis raktas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-SVPRO-10T06
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
44,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne SV PRO10 daugiafunkcinis raktas

The SV Pro stainless steel bike multi tool series represents the pinnacle of multi tool design and technology. Developed and manufactured in-house, these tools feature the best materials and they have been specifically engineered for easy road and trailside repairs. Each tool bit is meticulously machined from high-grade stainless steel, and crafted to be as compact and lightweight as possible. The side plates are shaped from machined aluminum creating an ergonomic feel and distinct styling. Available in six configurations, the SV Pro Series offers a variety of models for any mountain biker or road cyclist looking for the ultimate, corrosion-free mini tool.

Weight: 102g

SV PRO Tool Chart

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės