Meniu
0
Norai

Lezyne Torque Drive dinamometrinis raktas

4/5 3 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-TTDR-V104T12
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
49,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Torque Drive dinamometrinis raktas

Šiandien, kai dviračiuose naudojama legiruotoji įranga ir anglies pluošto konstrukcijos, labiau nei bet kada anksčiau svarbu nuolat praktikuoti saugų veržimąsi - net ir atliekant reguliavimą trasoje.
Dėl itin tikslios sukimo sijos (2-10 Nm veikimo diapazonas) ir patogios "Torque Drive" funkcijos yra lengviau nei bet kada anksčiau nustatyti tinkamą sukimo momentą.
Mechaniškai apdirbto aliuminio konstrukcija turi nuimamą rankeną, todėl jį galima supakuoti į nedidelę pakuotę, o integruotas magnetas saugiai laiko įrankių antgalius. Komplektuojamas minkštame dėkle.

Svoris: 190g
- Šešiakampiai 2, 2,5, 3, 4, 5, 6 mm
- Žvaigždės formos T10, T25, T30
- Plokščia galvutė
- Kryžminė galvutė

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

3 įvertinimai

4/5 Bendras įvertinimas
5
2
4
0
3
0
2
1
1
0

Artūras L.

2024/05/13
Artūras L. Patvirtintas pirkėjas
Labai gerai, nebereikia galvoti ar neperveržiau :)
Arminas Š.

2023/12/31
Arminas Š. Patvirtintas pirkėjas
Kaina pernelyg didelė, įrankis lengvas, galima vežiotis, bet naudoti ir kartu kontroliuoti sukimo momento rodmenis yra sunku. Būčiau žinojęs veikimo principą - greičiausiai nepirkčiau.
Marius U.

2023/10/29
Marius U. Patvirtintas pirkėjas
Mažas, kompaktiškas, patikimas! Rekomenduoju! ????????

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės