Meniu
0
Norai

Lezyne Caddy Sack M krepšelis

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 1-CS-CADDY-V2M04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
11,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Caddy Sack M krepšelis

Caddy Sack - tai paprastas daugkartinio naudojimo krepšys, skirtas įvairiems dviračiu važiuojantiems daiktams, pvz., išmaniajam telefonui ir asmeniniams daiktams, susidėti. Patvarios medžiagos, suvirintos siūlės ir susukamas užtrauktukas puikiai apsaugo nuo oro sąlygų. Didelė anga suteikia galimybę greitai ir lengvai pasiekti turinį. (Įrankiai į komplektą neįeina)

Svoris: 50 g

Išmatavimai: 180x130mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Modestas T.

2022/07/04
Modestas T. Patvirtintas pirkėjas
Puikiai telpa į dviratininko marškinėlių kišenes bei visiškai nepraleidžia drėgmės.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės