Meniu
0
Norai

Lezyne XL-Caddy krepšys po balneliu - Black | 7,5 L

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-SB-CADDY-V2XL04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
69,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne XL-Caddy krepšys po balneliu - Black | 7,5 L

XL-Caddy yra itin didelis, nuotykių stiliaus sėdynės krepšys. Jis saugiai tvirtinamas prie sėdynės statramsčio ir sėdynės bėgių strategiškai išdėstytais dirželiais, kad krepšys būtų stabilus. Jis pagamintas iš aukštos kokybės ir patvarių medžiagų, turi ritininio tipo korpusą, kad būtų galima lengvai pakrauti ir efektyviai suspausti įrangą. Išorinėmis virvėmis galima susegti papildomus daiktus. Šviesą atspindinčios detalės ir žibintų laikikliai suteikia papildomo saugumo. Labai atspari vandeniui konstrukcija.

Svoris: 434 g

Išmatavimai: 420 x 170 x 140mm

Talpa: 7,5 L

Techninės savybės
Talpa 7,5 L

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės