Meniu
0
Norai

Lezyne Sendit Caddy įrankių organizatorius/laikiklis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-SB-SDCADDY-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
19,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Sendit Caddy įrankių organizatorius/laikiklis


Sendit Caddy yra lengvas, universalus dviračių organizatoriaus diržas, kuris greitai ir saugiai tvirtinamas prie rėmo arba sėdynės atramos ir puikiai tinka vežti padangų remonto reikmenis ant dviračių, kuriems trūksta vietos. Trijuose pažymėtuose skyriuose įrankiai bus tvarkingi ir saugūs važiuojant atšiauriausiais takais. Jis pagamintas iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų, įskaitant poliesterį ir neopreną, ir turi gumuotas gumytes, kurios užtikrina didesnį sukibimą.

Dirželyje galima laikyti ne tik nedidelį daugiafunkcinį įrankį ir padangų svirtis, bet ir vieną 25 g CO2 balionėlį bei 29 colių kalnų dviračio kamerą. (Į komplektą neįeina)


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės