Meniu
0
Norai

Lezyne V10 PRO daugiafunkcinis raktas

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-VPRO-10T04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
35,95€
Lezyne V10 PRO daugiafunkcinis raktas Lezyne V13 PRO daugiafunkcinis raktas
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne V10 PRO daugiafunkcinis raktas

"V Pro" dviračių daugiafunkcinių įrankių seriją sudaro ištobulinta įrankių kolekcija, sukurta šiuolaikiniams dviračiams. Sukurtas efektyviai remontuoti daugumą mechaninių detalių. Apdoroto plieno įrankių antgaliai dabar ilgesni, juose įdiegta "Black Anti-Corrosion" technologija, užtikrinanti didesnį atsparumą korozijai. Apdoroto aliuminio šoninės plokštelės anoduotos juodai ir užtikrina kompaktiškumą bei patogumą. Šešios galimos parinktys ir nepakartojamas "Lezyne" stilius - lengvi "V Pro" įrankiai siūlo nuostabią vertę ir funkcionalumą visų tipų dviratininkams.

Svoris: 102g

V Pro Tool Chart

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Lukas G.

2024/05/21
Lukas G. Patvirtintas pirkėjas
Viskas ko reikia vienoje vietoje, kokybė taip pat atitiko lūkesčius.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės