Meniu
0
Norai

Lezyne Shock Drive amortizatoriaus pompa

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-SHKDR-V204
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
54,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Shock Drive amortizatoriaus pompa

Shock Drive yra lengva, darbinės kokybės amortizatorių pompa, pagaminta iš visiškai CNC apdirbto aliuminio konstrukcijos, užtikrinančios aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą.

Ergonomiška rankena užtikrina patogų pumpavimą. Membraninis matuoklis užtikrina puikų tikslumą. Nulinių nuostolių laikiklio konstrukcija užtikrina tikslius manometro rodmenis, prieš atsukant sriegį užplombuojant ventilio kaištį. Tvirtame "Composite Matrix" korpuse telpa matuoklis ir pagerina sukibimą.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 400psi | 27.5bar
Ilgis: 258 mm


Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 27.5 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės