Meniu
0
Norai

Lezyne Digital Pressure Drive rankinė pompa

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-DPRDR-V1S04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
79,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Digital Pressure Drive rankinė pompa

Dėl itin tikslaus skaitmeninio juostelių matuoklio ir lengvo, kompaktiško CNC apdirbto aliuminio cilindro nustatyti tobulą slėgį važiuojant dar niekada nebuvo taip paprasta.

Skaitmeninė slėgio pavara, optimizuota greitai pripūsti iki vidutinio ir didelio slėgio, yra pritaikyta iki 120 PSI. Jo ABS lanksti žarna suderinama su "Presta" ir "Schrader" ventiliais ir turi integruotą ventilio šerdies įrankį.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 120psi | 8.3bar

Ilgis: 170 mm

Svoris: 133 g

Skaitmeniniame ekrane PSI apvalinama iki artimiausio sveikojo skaičiaus (BAR apvalinama iki artimiausios dešimtosios dalies).

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 8.3 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės