Meniu
0
Norai

Lezyne Tubeless CO2 Blaster pompa su remonto rinkiniu ir suspausto oro balionėliais

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 1-PK-TBC2-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
54,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Tubeless CO2 Blaster pompa su remonto rinkiniu ir suspausto oro balionėliais


Šis naujoviškas "2-in-1" dviračių CO2 dozatorius ir bekamerinių padangų remonto rinkinys vienu metu pripumpuoja ir užsandarina bekamerines padangas.

Jis pagamintas iš mechaniškai apdirbto aliuminio konstrukcijos, kuri yra lengva ir labai patvari. Užgrūdinto plieno plėstuvu išvaloma skylė, įdedamas kamštis ir pripumpuojama padanga, kad remontas būtų efektyvus ir greitas.

CNC apdirbta sukimo rankenėle rankiniu būdu valdomas CO2 dujų išleidimas. Aliuminio kanistre telpa penki pridedami padangų kamščiai, o nenaudojamas plėstuvas saugiai laikomas. Aukštos kokybės padangų kamščiai agresyviai užsandarina skyles, kurios yra per didelės, kad jas būtų galima užsandarinti vien hermetiku (skylių dydis skiriasi priklausomai nuo padangos). Elegantiškas, kompaktiškas dizainas patogiai telpa kišenėje arba gali būti prisegamas prie dviračio.

Pastaba: sandarinimo efektyvumas gali skirtis priklausomai nuo pradūrimo dydžio, padangos dydžio ir slėgio padangoje.

Į komplektą įeina du 20 g CO2 balionėliai.

Svoris: 63 g (be CO2)


Techninės savybės
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Darius K.

2024/06/25
Darius K. Patvirtintas pirkėjas
Kokybiska preke, greitas pristatymas, viskas puikiai!

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės