Meniu
0
Norai

Lezyne Infinite žibinto maitinimo blokas

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-PWRPK-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
84,95€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Infinite žibinto maitinimo blokas

Nešiojamasis maitinimo blokas padvigubina "Lezyne" LED įrenginių veikimo laiką. Kompaktiška, universali konstrukcija greitai ir saugiai tvirtinama prie vairų ir rėmų. Integruotas trosas jungiamas tiesiai į apšvietimo sistemas. Maitinimo blokas naudojamas kaip atsarginis USB įkroviklis suderinamiems USB įkraunamiems priedams. 20 Wh talpa. 14 colių kabelis su reguliuojamu "Velcro" dirželiu.

Suderinami žibintai: "Mega Drive 1800i", "Multi Drive 1000".
 

Svoris: 192 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Modestas N.

2022/11/20
Modestas N. Patvirtintas pirkėjas
Super paprasta pritvirtinti kur tau reik...
Ir laiko gerai...

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės