Meniu
0
Norai

Elite Jet gertuvė 350 ml | Black - Grey Logo

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 0206016
Gamintojas: Elite
Elite
Kaina:
5,00€
Elite Jet gertuvė 350 ml | Clear - Red Logo Elite Jet gertuvė 350 ml | Black - Grey Logo
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite Jet gertuvė 350 ml | Black - Grey Logo

Jet

Naujas biologiškai suyrantis modelis, pagamintas iš maistui skirto išspaudžiamo polietileno.

Šiais metais Elite savo dviratininkų asortimente pasitinka naują specialų modelį Jet, pagamintą iš biologiškai skaidžios plastikinės medžiagos. 
Keturių dydžių, kad būtų pritaikytas bet kokiems jūsų hidratacijos dviračiu poreikiams (350, 550, 750 ir 950 ml), Jet sujungia geriausią labiausiai vertinamų Elite gertuvių kokybę ir savybes, tokias kaip lengvumas, gausus skysčio srautas ir beskonis antgalis, kartu integruojant biologiškai skaidžios plastikinės medžiagos naudojimą, kad būtų sumažintas gertuvės poveikis aplinkai.


BIO alternatyva

Sukurti tvaresnes alternatyvas tokiems gaminiams kaip sportinės gertuvės, kurios, palyginti su klasikinėmis vienkartinio naudojimo gertuvėmis, jau dabar yra ekologiškesnės, tapo vis aktualesnis reikalavimas dėl didėjančio informuotumo apie plastiko naudojimą ir jo pasekmes aplinkai.

Gertuvė Jet atitinka šiuos reikalavimus, nes sutrumpina laiką, per kurį gertuvė suyra patekusi į įprastus pramoninio kompostavimo ciklus, ir taip tampa viena novatoriškiausių alternatyvų tradicinėms biologiškai neskaidomoms plastikinėms gertuvėms.

Plastiko medžiaga, iš kurios gaminamas Jet, apdorota specialiu biologiniu priedu, dėl kurio mikroorganizmai, atsakingi už medžiagų biologinį skaidymą, atakuoja polimerinę plastiko grandinę. Šis procesas gerokai sutrumpina laiką, per kurį gertuvė suyra (nuo 3 mėnesių iki 5 metų).

To nepajėgia padaryti įprasti plastikiniai gaminiai (jiems suirti paprastai prireikia nuo 100 iki 1000 metų).


Naujas sudėtingas dizainas

Gertuvė turi naują sportišką, rafinuotą ir praktišką dizainą, kuris mums leido pasiekti didesnį gertuvės korpuso atsparumą, kartu išlaikant nepakitusį jos lengvumą ir minkštumą.

Elegantišku ir vingiuotu profiliu išsiskiriantis Jet turi mažesnio skersmens kontūrinį korpusą, kad bet kokiomis aplinkybėmis būtų lengviau ir patogiau valdyti, įdėti ir išimti.

Standartinis 74 mm skersmuo (66 mm 350 ml versijoje) užtikrina, kad "Jet" galima naudoti su visais prekyboje esančiais gertuvių laikikliais.


Greitas ir gausus srautas

Į Jet gertuvę įeina Elite pritaikytas dangtelis su naujovišku push-pull antgaliu, kuris ne tik palengvina atidarymą ir uždarymą važiuojant dviračiu, bet ir yra sukurtas taip, kad bet kuriuo metu greičiau ir gausiau tekėtų skystis.

Dėl greitai atsukamos angos lengviau išplauti ir išdžiovinti. 


Saugus ir bekvapis

Kaip ir visos Elite gertuvės, Jet taip pat pagaminta iš sertifikuotos BPA-Free (bisfenolio-A) neturinčios plastikinės medžiagos, kuri yra visiškai saugi ir atitinka visus griežtesnius EB ir FDA reglamentus dėl gaminių, kurie liečiasi su maisto produktais.

Guminis antgalis pagamintas iš naujoviškos bekvapės ir beskonės medžiagos, skirtos veiksmingai išlaikyti nepakitusį skysčio skonį.

Kita informacija:

  • Sumažinti plastiko gyvavimo ciklą
  • Galima plauti indaplovėje iki 75 °C
  • Su graduota skale
  • Biologiškai suyranti

Techninės savybės
Talpa 350 ml
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės