Meniu
0
Norai
Elite Neto gertuvių sterilizatorius Elite Neto gertuvių sterilizatorius Elite Neto gertuvių sterilizatorius Elite Neto gertuvių sterilizatorius Elite Neto gertuvių sterilizatorius Elite Neto gertuvių sterilizatorius
+1

Elite Neto gertuvių sterilizatorius

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 0220301
Gamintojas: Elite
Likutis: Turime
Elite
Kaina:
21,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 4 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite Neto gertuvių sterilizatorius

Elite Neto yra sterilizatorius plastikinėms gertuvėms, kurį galima naudoti mikrobangų krosnelėje. Ši įranga užtikrina, kad gertuvė bus sterilizuota per 1 minutę, sunaikinant 99,9% pelėsių ir bakterijų, naudojant garų jėgą, be cheminių priedų.

Elite Neto yra sukurtas taip, kad būtų galima sterilizuoti kiekvieną gertuvės dalį: tiesiog užpildykite sterilizatorių vandeniu iki nurodyto lygio, įdėkite gertuvę į dezinfekavimo indą ir įkaitinkite mikrobangų krosnelėje 700 vatų galia 1 minutę.

Neto komplekte yra dezinfekavimo stiklas su silikono žiedu, kuris palengvina įvairių skersmenų gertuvių įdėjimą, taip pat yra palaikymo grotelės atskirų gertuvės dalių, pvz., dangtelio ir vožtuvo, patogiam išdėstymui.

Šis inovatyvus sterilizatorius yra pritaikytas standartinėms 500 ml gertuvėms ir tinka beveik visiems rinkoje esantiems mikrobangų krosnelių modeliams. Neto yra suderinamas su visomis gertuvėmis, tačiau reikia patikrinti mikrobangų krosnelės išmatavimus, kad įvertintumėte produkto ir naudojamos gertuvės suderinamumą.

Elite Neto savybės:

  • Garų sterilizatorius plastikinėms gertuvėms.
  • Sunaikina 99,9% bakterijų ir pelėsių naudojant garus.
  • Sterilizavimo ciklas trunka tik kelias minutes.
  • Naudojimui standartinėje mikrobangų krosnelėje.
  • Cheminių medžiagų nenaudojant.
  • Skersmuo: 96 mm.
  • Aukštis: 139 mm.
  • Medžiaga: Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės