Meniu
0
Norai

Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
169,00€ 259,00€ -35%
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | Black Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | Wild
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | White

Nuo pat "Torch 3.0 Road" batelių projektavimo proceso pradžios siekėme sukurti tokį pat funkcionalų, kaip ir bet kuris kitas aukščiausios klasės batelis. Tačiau iššūkis buvo tai padaryti už priimtiną kainą.

Kad tai pasiektume, ant batviršio panaudojome tris strategiškai išdėstytas medžiagas - TPU ir tinklels priekyje ir sintetinė oda gale. Tai užtikrina patogesnę ir labiau prilaikančią priekinę batų dalį. Tuo tarpu standi galinė dalis ir kulno kaušelis fiksuoja kulną ir užtikrina, kad visi jūsų vatai būtų kuo efektyviau nukreipti į pedalus. Ši ištobulinta viršutinė dalis derinama su mūsų legendiniu FACT anglies pluošto padu, kuris dar labiau užtikrina efektyvų galios perdavimą. Galiausiai "Torch 3.0" papildėme dviem "Boa® S2-SV Snap" ratukais, kurie užtikrina zoninį užsegimą ir tikslų prigludimą, dėl kurio patogu važiuoti visą dieną.

  • "Body Geometry" pado konstrukcija ir pėdų vidpadžiai yra ergonomiškai suprojektuoti ir moksliškai išbandyti, kad padidintų galią, efektyvumą ir sumažintų traumų tikimybę, nes optimizuoja klubų, kelių ir pėdų išsidėstymą.
  • FACT™ anglies kompozito pado konstrukcija yra kryptingai standi, kad užtikrintų išskirtinį galios perdavimą: standumo indeksas 8,5.
  • Dviguba "Boa® S2-SV Snap Fit" sistema
  • Tinklelio, TPU ir sintetinio sluoksnio batviršis išdėstytas tam tikrose zonose, yra termiškai sujungtas, kad puikiai priglustų.
  • Standartinis pritaikymas, užtikrinantis atramą ir patogumą visą dieną.
  • Trijų varžtų kniedžių modelis tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.
  • Apytikslis svoris vieno bato: 248 g (42 dydis)

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.


Varus pleištas



Dėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautas



Body Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukas



Ar esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės