Meniu
0
Norai

Specialized Stumpjumper Evo Pro kalnų dviratis / Satin Dune White - Dove Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
9399,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Stumpjumper Evo Pro kalnų dviratis / Satin Dune White - Dove Grey

Aukščiausio lygio trasos našumas

Džiaugiamės galėdami pristatyti "Stumpjumper EVO Pro" - dviratį, kuris iš naujo apibrėžia aukštą našumą. Tai ne bet koks dviratis - tai puikiai sureguliuota priemonė, sukurta tiems, kurie mėgsta peržengti ribas. Naujoviška S-Sizing geometrija ir 150 mm ilgio eiga paverčia šį dviratį tikru išskirtinumu. Kruopščiai parinktas kiekvienas komponentas, kad būtų užtikrintas lengvas surinkimas nesumažinant įspūdžių.

Aukščiausios kokybės komponentai ištroškusiam dviratininkui

"Stumpjumper EVO Pro" turi funkcijas, kurių trokšta bet kuris entuziastas, bet už prieinamą kainą. Jame sumontuota minkšta "Fox Factory" pakaba ir tvirti 30 mm pločio karboniniai ratai. X0 Eagle transmisija? Tai vyšnaitė, užtikrinanti sklandų perjungimą ir patikimą veikimą.

Naujoviška ratų sąranka, skirta žaismingam važiavimui

Ar kada nors bandėte 29 colių priekinį ir 27,5 colių galinį ratą? "Stumpjumper EVO Pro" patobulina šią "mullet" komplektaciją. Nesvarbu, ar važiuojate į dviračių parką, ar įveikiate trasas, šis dviratis suteikia žaismingumo, bet užtikrintumo jausmą.

Kinematika ir geometrija

Remiantis išsamiais tyrimais ir bandymais, šis dviratis pasižymi geresniu pedalų mynimo efektyvumu ir smūgių sugėrimu. Dėl "anti-squat" savybių mažiau svyruoja pedalai, o tiksliai sureguliuota pakaba lengvai susidoroja su nelygiu reljefu. Tai dviratis, su kuriuo įveikti trasas nesudėtinga.

Individualiai pritaikomas kiekvienam vairuotojui

Stumpjumper EVO S-Sizing geometrija skirta individualiam pritaikymui. Ji visiškai reguliuojama šešiais nustatymais, todėl galite keisti galvos kampą ir apatinės ašies aukštį. Tai reiškia, kad kiekvienas dviratininkas, nepriklausomai nuo jo dydžio, gali mėgautis optimaliu dviračio veikimu.

Novatoriškas rėmo dizainas su SWAT™ durelėmis

Prisimenate, kaip vargote, kai reikėdavo prikimšti kišenes būtiniausių daiktų? Dviratis "Stumpjumper EVO Pro" turi išradingas SWAT™ dureles - į rėmą integruotą daiktų laikymo sprendimą. Jos puikiai tinka būtiniausiems daiktams paslėpti, kad būtumėte pasiruošę viskam, kas jūsų laukia kelyje.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m carbon chassis and rear-end, asymmetrical design, 29 Trail Geometry, SWAT™ Door integration, head tube angle adjustment, horst pivot BB adjustment, threaded BB, fully enclosed internal cable routing, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 150mm of travel
Šakė FOX FLOAT 36 Factory, GRIP2 damper, 15x110mm, 44mm offset, S1: 150mm of travel, S2-S6: 160mm of travel
Galinis amortizatorius FOX FLOAT X Factory, Rx Trail Tune, EVOL Air sleeve, 2-position lever w/ LSC adjustment, S1:210x50mm, S2-S6:210x55mm
Balnelio spaustukas Alloy, 38.6mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM AXS POD Controller
Galinis pavarų perjungėjas SRAM X0 Eagle Transmission Derailleur
Kasetė SRAM X0 Eagle Transmission Cassette, 12spd, 10-52T
Grandinė SRAM X0 Eagle Transmission Flattop Chain, 12spd
Švaistikliai SRAM X0 Eagle, with Aluminum Guards, DUB, 32T, S1:165mm, S2-S5: 170mm, S6: 175mm
Dantratis 32T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB WIDE, BSA 73mm, Threaded
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code Silver Stealth, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm HS2 Rotor
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Roval Traverse 29 HD Carbon, 30mm internal width, 28h: Roval Traverse 27.5 HD Carbon, 30mm internal width, 32h
Stebulė DT Swiss 350, 28h, 15x110 DT Swiss 350, 32h, 12x148
Stipinai DT Swiss Competition Race
Kameros Standard, Presta
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3" Eliminator, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 2Bliss Ready, 27.5 x 2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Roval Traverse SL Carbon, riser bar, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 800mm, 35.0mm
Vairo iškyša Deity, 35.0mm
Vairo rankenėles Deity Lockjaw
Balnelis Bridge, 155/143mm, Hollow Ti-rails
Balnelio iškyša Bike Yoke, Revive Max, 34.9 (S1:120mm, S2-S3:150mm, S4-S5: 185mm, S6: 213mm)Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės