Meniu
0
Norai

Morgan Blue Dry Wax grandinės vaškas | 125 ml

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: AR00137
Gamintojas: Morgan Blue
Likutis: Turime
Morgan Blue
Kaina:
10,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Morgan Blue Dry Wax grandinės vaškas | 125 ml


Pradurkite buteliuko viršutinį sluoksnį aštriu daiktu. Prieš naudojimą gerai suplakite. Produktą laikykite 5°C temperatūroje.

APRAŠYMAS

Profesionalūs tepalai dviračiams pagaminti vaško pagrindu, papildyti trinties modifikatoriumi, kuris padengia paviršių plonu sluoksniu. Jau po pirmo naudojimo skystis įsiskverbia į grandinės vidų. Vaškas suformuoja apsauginį paviršių, kuris atstumia purvą. Vaško produktai turi silpnesnes tepimo savybes nei tepalai (kaip Extra Dry Lube) tad paviršiai greičiau dėvisi.

NAUDOJIMAS

Tepkite Dry Wax ant grandinės ir leiskite gerai išdžiūti. Dry Wax apsaugo grandinę nuo vandens ir purvo. Geram palaikymui naudokite reguliariai. Naudojant kalnų dviračiui, sutepkite dviratį 1 valandą prieš važiuojant. Nenaudokite Dry Wax minusinėje temperatūroje.

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

– Suteptos dalys išlieka švarios ilgesnį laiką, o grandinė netampa juodos spalvos

– Atstumia purvą

– Biologiškai skaidomas


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Vakaris K.

2024/04/13
Vakaris K. Patvirtintas pirkėjas
Gerai tepa!!!!!
Rimantas K.

2023/05/08
Rimantas K. Patvirtintas pirkėjas
Šį produkta rekomendavo pažystami, pats dar trumpai naudoju, bet pirmi įspūdžiai tikrai geri.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės