Meniu
0
Norai

Morgan Blue stabdžių valiklis / 400 ml

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: AR00018
Gamintojas: Morgan Blue
Likutis: Teirautis
Morgan Blue
Kaina:
12,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Morgan Blue stabdžių valiklis / 400 ml

Morgan Blue stabdžių valiklis buvo specialiai sukurtas guoliams ir diskiniams stabdžiams valyti. Jis pašalina visus likučius ir nešvarumus nuo jautrių dalių, todėl jūsų stabdžiai vėl veikia pastebimai geriau.

Greitai išgaruoja.

Prieš naudojimą gerai suplakite.

  Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

  Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

  Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

  1 įvertinimai

  0/5 Bendras įvertinimas
  5
  0
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

  Viktorija M.

  2023/01/21
  Viktorija M. Patvirtintas pirkėjas
  Labai gerai nuvale diskus ,ir tikrai uztenka daugeliui naudojimu :)

  Parašyti įvertinimą

  Bus rodoma prie komentaro
  5 - Geras / 1 - Blogas
  Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

  Panašios prekės