Meniu
0
Norai

Specialized Stumpjumper Evo Expert kalnų dviratis | Satin Obsidian - Dune White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
4150,00€ 6399,00€ -35%
Specialized Stumpjumper Evo Expert kalnų dviratis | Gloss Birch - Taupe Specialized Stumpjumper Evo Expert kalnų dviratis | Satin Obsidian - Dune White
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Stumpjumper Evo Expert kalnų dviratis | Satin Obsidian - Dune White

Geriausias dviratis Trail trasoms

Stumpjumper EVO modelis užtikrina neregėtą valdymą, galimybes ir trasų įveikiamumą.

Stumpjumper EVO pasižymi pačia pajėgiausia trasos geometrija. Jo reguliavimo funkcijos leidžia pritaikyti važiavimą pagal savo stilių ir konkrečią vietovę.

Galimybės

Stumpjumper EVO nustato šiuolaikinės trailų geometrijos etaloną, užtikrindamas DH pajėgumą ir puikią kopimo manierą. Didelė kabina padeda jums valdyti dviratį, optimizuoja sukibimą ir posūkių valdymą. Dėl žemo centro, laisvo vairo kampo ir mažesnio šakės nuokrypio važiavimas nelygioje vietovėje išlieka stabilus, o jūs galite laisvai rinktis, kaip norite įveikti posūkį.

Etaloninis reguliavimas

Stumpjumper EVO siūlo šešis skirtingus geometrijos nustatymus, kad būtų galima patobulinti jo veikimą bet kokiam stiliui ir bet kokiai vietovei. Centrinio ašies guolio aukštį galima tiksliai sureguliuoti 7 mm aukštyn arba žemyn. Be to, naudojant papildomą amortizatoriaus jungtį, standartinį 29 colių galinį ratą galima pakeisti 27,5 colių ratu, nedarant įtakos kitai valdymo dinamikai. Dėl sklandžiai integruotų EVO reguliavimo galimybių šis dviratis yra geriausiai pritaikomas visų laikų treilinis dviratis.

Rock A Mullet

Naudodami papildomą "MulletLink" jungtį, galite važiuoti su 27,5 colio galiniu ratu, kad pagyvintumėte reakciją ir tuo pat metu išlaikyti geometriją ir pakabos charakteristikas, kurios leidžia Stumpjumper EVO važiuoti taip, kaip jam skirta.

EVO pakaba

Naujosios EVO pakabos sverto koeficientas pasižymi jautrumu nedideliems nelygumams, palaikymu eigos viduryje ir komfortišku, bet kontroliuojamu važiavimu, kai reikia įveikti didelius smūgius. Sureguliuotas sverto koeficientas suderintas su Rx dydžiui pritaikytu amortizatoriumi, todėl pakaba atlieka tai, ką turi atlikti.

Sureguliuotas standumas

Specialized suderino visą važiuoklę - priekį, galą ir jungtį tarp jų - kaip vieną vienetą. Tai užtikrina telepatišką valdymą. Išilgai dešinės amortizatoriaus pusės, tarp viršutinio ir sėdynės vamzdžių, einanti "Sidearm" atrama yra labai svarbi mažinant nepageidaujamą lenkimą ir leidžias užtikrinti labai specifinį pojūtį, kuris suvienija važiavimą.

Rider-First Engineered™

Rider-First Engineered™ procesas užtikrina optimalų suderinto standumo, svorio ir važiavimo kokybės balansą visuose šešiuose dydžiuose, todėl kiekvienas dviratininkas gali mėgautis tomis pačiomis geriausiomis važiavimo trasoje savybėmis.

SWAT. Pasiruošę viskam.

SWAT durelės yra anglies pluošto konstrukcijos ir erdvės optimizavimo šedevras. Jose 15 % daugiau vietos nei anksčiau - pavyzdžiui, komplekte esančiai 650 ml SWATer.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m carbon chassis and rear-end, asymmetrical design, 29 Trail Geometry, SWAT™ Door integration, head tube angle adjustment, horst pivot BB adjustment, threaded BB, fully enclosed internal cable routing, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 150mm of travel
Šakė FOX FLOAT 36 Performance Elite, GRIP2 damper, 15x110mm, 44mm offset, S1: 150mm of travel, S2-S6: 160mm of travel
Galinis amortizatorius FOX FLOAT X Performance Elite, Rx Trail Tune, EVOL Air sleeve, 2-position lever w/ LSC adjustment, S1:210x50mm, S2-S6:210x55mm
Balnelio spaustukas Alloy, 38.6mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM GX Eagle AXS Controller
Galinis pavarų perjungėjas SRAM GX Eagle AXS, w/ battery cover
Kasetė Sram XG-1275, 12-speed, 10-52t
Grandinė SRAM GX Eagle, 12-speed
Švaistikliai SRAM GX Eagle Alloy, DUB, 165/170/175mm, 32t
Dantratis 32T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB, BSA 73mm, threaded
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm Centerline
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Roval Traverse 29 Alloy, 30mm inner width, hand-built, 2Bliss Ready
Stebulė Roval, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 28h Roval DT Swiss 370, Ratchet LN, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing, 28h
Stipinai DT Swiss Competition Race
Kameros Standard, Presta Valve
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3" Eliminator, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Trail, 7050 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 30mm rise, 800mm, 35mm clamp
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Vairo rankenėles Deity Grips
Balnelis Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
Balnelio iškyša OneUp, Dropper Post-V2, MMX lever, 34.9 (S1:120mm, S2/S3:150mm, S4: 180mm, S5/S6: 210mm)Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės