Meniu
0
Norai

BMC Fourstroke Two kalnų dviratis / Arctic Silver - Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
6499,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Fourstroke Two kalnų dviratis / Arctic Silver - Black

Sukurtas dominuoti Cross-Country lenktynių trasose, pradedant pasaulio taurės varžybomis ir baigiant vietinėmis varžybomis.

Fourstroke yra kertinis krosinis dviratis, skirtas tobulėti visais lygiais. Šis XC dviratis, pasižymintis universalumu, nustato naujus standartus dėl neprilygstamos 100 mm APS dvigubos pakabos eigos. Iš naujo apibrėžta Big Wheel Concept geometrija pagerina našumą lengvame pilnaviduriame karbono rėme su integruota apsauga ir dviem vandens gertuvių dėklais, skirtais ilgoms distancijoms įveikti.

Trauka yra greitis

Didesnis sukibimas reiškia didesnį greitį, o to siekia BMC.

Atnaujinta APS pakabos sistema pasižymi naujo lygio kinematika ir geriausiomis savo klasėje pakabos savybėmis, sukurtomis taip, kad užtikrintų visišką trauką ir didelį efektyvumą bet kokioje vietovėje. Ši nauja ir patobulinta visapusiška amortizacijos sistema, užtikrinanti greitesnį laiką, neturi sau lygių lenktynių trasoje.

Pažangi pasukimo sistema - geriausias įrankis darbui

- Naudodami APS, BMC inžinieriai turi galimybę naudotis universalia pakabos sistema ir projektuoti sudėtingą kinematiką, kurios nebūtų galima pasiekti naudojant tokius svoriu pagrįstus sprendimus kaip lanksčios atramos ir vieno posūkio pakabos sistemos.

- APS turi virtualų galinį pakabos šarnyrą per galinio rato eigą, kurią apibrėžia viršutinė ir apatinė jungtis ir iš to kylantys 4 šarnyrai.

- APS leidžia BMC tiksliai sureguliuoti pakabos kinematiką ir užtikrinti neįtikėtinai dinamišką pakabos elgseną per visą eigą.

Trauka į kalną:

Tai leidžia pakabai sklandžiai susispausti ir sekti vietovę, kad būtų užtikrintas puikus sukibimas.

Kai pakaba vėl pradeda plėstis, anti-squat vertė padidėja, kad ratas toliau sektų vietovę, taip gerokai padidindamas sukibimą.

Srautas nuo kalno:

APS išlaiko pakabą aktyvią, kai važiuoti darosi sunku, mažindama pedalų atatranką važiuojant gilyn ir užkirsdama kelią neigiamam poveikiui stabdant.

Geresnis pakabos progresyvumas:

Atnaujinta "Fourstroke" kinematika ir visiškai nauja amortizatorių sąranka užtikrina progresyvią spyruoklių kreivę, todėl važiavimas bet kokioje situacijoje tampa itin komfortiškas.

- Jautrumas mažiems nelygumams

- Palaikymas nelygiomis sąlygomis

- Be dugno pojūtis

- Labiau nuspėjamas oro laikymasis

Pergalingas pranašumas

Atlikus išsamius bandymus paaiškėjo, kad "Fourstroke" ir APS pakaba yra greitesni už lengvesnius dviračius, kuriuose įdiegtos svorį taupančios pakabos sistemos, o tai įrodo, kad geresnė trauka ir pedalų mynimo efektyvumas yra svarbiau už svorį.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Fourstroke Carbon | APS Suspension System, 100mm Travel- Fully Guided Internal Cable Routing | PF92 Bottom Bracket | Post Mount Disc | 12x148mm Boost Thru-Axle
Šakė Fox Float 34 Step Cast Performance | DT Swiss Remote Lockout
Galinis amortizatorius Fox Float DPS Performance | DT Swiss Remote Lockout
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Gx Eagle
Galinis pavarų perjungėjas SRAM GX Eagle
Pavarų sistema 1x12
Kasetė SRAM XG 1275 EAGLE 10-52T
Grandinė SRAM GX Eagle
Švaistikliai SRAM GX Eagle 34T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Level TL / SRAM Centerline Rotorsn(160/160 S-M, 180/160 L-XL)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis DT Swiss XR 1700 Wheelset, 25mm Inner Width
Stebulė DT Swiss 350 Straightpull, Ratchet 36 SL
Padangos Vittoria Mezcal 2.35"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC MFB02 Alloy 750mm
Vairo iškyša BMC MSM01
Balnelis Fizik Antares R7
Balnelio iškyša Bikeyoke Divine
PAPILDOMI DUOMENYS
Svorio limitas 110 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės