Meniu
0
Norai

Specialized Epic Hardtail kalnų dviratis | Gloss Fiery Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
2449,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Epic Hardtail kalnų dviratis | Gloss Fiery Red

ŽAIDIMĄ iŠ ESMĖS KEIČIANTIS DVIRATIS

Lengviausias pasaulyje gaminamas dviratis, taip pat pati pajėgiausia ir patogiausia kada nors sukurta lenktyninė mašina. Pažvelkite į žaidimą keičiantį modelį - naująjį "Epic Hardtail". Specialized patobulino kiekvieną "Epic Hardtail" centimetrą, kad sukurtų lengviausią, greičiausią ir atlaidžiausią lenktyninę mašiną pasaulyje, nes nepasieksite nugalėtojų pakylos, jei būsite daužomi trasos.

Lengvesnis ir galingesnis nei bet kada anksčiau

Lenktynių trasos tapo vis sudėtingesnės, todėl "Epic Hardtail" tapo pajėgesnis. Sušvelnintas "Epic" priekio kampas, sumažintas šakės nuokrypis ir padidintas atstumas. Visa tai sudaro lenktyninį dviratį, kuris išlieka veržlus ir kartu pagerina jūsų kontrolę.

Patikimas ir paprastas

"Epic Hardtail" yra taisyklės išimtis - pasaulio taurės lenktynių raketa, su kuria taip pat nereikia vargti. Nėra jokių patentuotų, varžtais tvirtinamų detalių, dėl kurių reikėtų nerimauti. Taip, čia taip pat yra srieginis centrinis guolis. Patikrintas, patikimas ir tiesiog šaunus.

Pagamintas patogumui ir greičiui

Pavargęs nebūsi greitas, todėl Specialized patobulino "Epic" kompozitinį sluoksnį, kad jis būtų atsparesnis ir dar greitesnis techninėse trasose. Tikslios formos vamzdžiai, įskaitant mažesnio skersmens sėdynės atramas ir išlenktą sėdynės vamzdį, taip pat padidina vertikalųjį prisitaikymą neaukojant sprinto greičio.Universalesni nei bet kada anksčiau

Padidinta padangų prošvaisa, todėl galėsite naudoti platesnes, labiau tolerantiškas padangas. Be to, įrengta 30,9 mm sėdynės atrama, todėl galite naudoti ilgesnės eigos Dropper Post, kad būtumėte dar manevringesni ir geriau valdomi techniškuose nusileidimuose.Nuostabiai lengvas

Optimizuotas kiekvienas šio rėmo centimetras, tiksliai suderintas pluošto ir dervos mišinys, taip pat pagal užsakymą suformuotas kiekvieną sluoksnas, kad išvengtume nereikalingo svorio. Galutinis rezultatas? Nuostabus rėmas, sveriantis mažiau nei *800 gramų (S-Works, vidutinis dydis).
 

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Specialized FACT 11m, Progressive XC Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm rear spacing, internal cable routing
Šakė RockShox Judy Gol d, Motion Control damper, Solo Air, 42mm offset, 15x110mm thru-axle, 100mm of travel (XS - 80mm travel)
Balnelio spaustukas Specialized Alloy, 34.9mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM NX Eagle, trigger, 12-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM NX Eagle, 12-speed
Kasetė SRAM NX Eagle PG-1230, 12-speed, 11-50t
Grandinė SRAM SX Eagle, 12-speed w/ PowerLock®
Švaistikliai SRAM X1000 Eagle, DUB, 170/175mm 32T
Dantratis Steel, 30T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Level T hydraulic disc, 2-Piston Caliper SRAM Level T, Post Mount, 160mm Centerline Rotor
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Specialized 29, 27mm inner width, 28h, tubeless ready
Stebulė Alloy, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 28h Alloy, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 28h
Kameros TUBES,STANDARD 48MM PV LOW LEAD 29x1.75/2.4, MAXXIS BRAND
Padangos Specialized Fast Trak, Control Casing, T5 Compound, 29x2.35 Specialized Renegade, Control Casing, T5 Compound, 29x2.35
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Alloy XC minirise, double-butted alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 10mm rise, 31.8mm
Vairo iškyša Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
Vairo rankenėles Specialized Trail Grips
Balnelis Body Geometry Power Sport, steel rails
Balnelio iškyša Specialized Alloy, Single Bolt, 30.9mm
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 11.1kg (M)


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės