Meniu
0
Norai

Specialized Eliminator Grid Gravity 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
49,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Eliminator Grid Gravity 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga | Black

Eliminator GRID 2Bliss Ready T9 turi naujos kartos protektorių, kuriame agresyvus blokų dizainas derinamas su gerai subalansuotu protektoriaus raštu.

Pereinamieji gumbai padeda užpildyti tradicinį kanalą tarp centrinių ir pečių gumbų, todėl "Eliminator" puikiai tinka enduro. Eliminator vis dar pasižymi DH padangos sukibimu, tačiau ji taip pat pasižymi manieringumu, leidžiančiu gerai važiuoti sunkiai pravažiuojamais takais.

Šios savybės taip pat puikiai tinka ir el. dviračiams, nes suderina įkandimą, reikalingą norint išlaikyti kontrolę trasoje, ir neutralų valdymą ugnies keliuose.

GRID korpusas užtikrina aukščiausią apsaugą nuo įpjovimų ir įlenkimų šoninėse sienelėse. Ir, žinoma, "2Bliss Ready" konstrukcija yra vyšnaitė ant torto, leidžianti naudoti mažesnį padangų slėgį ir visiškai eliminuojanti suspaudimo riziką.

Be to, ši padanga turi mūsų sukurtą GRIPTON® mišinį, kuris maksimaliai padidina mechaninį sukibimą, slopina vibraciją ir užtikrina neprilygstamą sukibimą tiek esant šlapiai, tiek sausai kelio dangai. Didelio slopinimo GRIPTON® T9 mišinys lėtai atšoka, kad sukibtų su žeme ir priliptų prie jos, užtikrindamas visišką sukibimą ir kontrolę.

Techninės savybės
TPI 60
Tipas sulankstoma
Svoris (g) apie 890g
Mišinys GRIPTON® T9
Max PSI 25-50
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės