Meniu
0
Norai

Specialized Renegade 2Bliss Ready 29" sulankstoma padanga | Black - Transparent Sidewall

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
27,30€ 39,00€ -30%
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Renegade 2Bliss Ready 29" sulankstoma padanga | Black - Transparent Sidewall

The Renegade 2Bliss Ready tire is suitable for both XC training and racing with its light, grippy, and supple properties. Accordingly, it's perfect for fast accelerations and climbing in hard-pack terrain. It has a fast-rolling tread design with engineered knob blocks that enhance cornering traction and creates better braking effectiveness. Compared to its S-Works sibling, this 2Bliss Ready version has a tread pattern that's slightly wider and denser in order to better protect the tire against cuts and pinch flats. And now, it also features our own GRIPTON® compound that maximizes mechanical grip, damps vibration, and offers unparalleled traction in either wet or dry conditions. How? Our GRIPTON® compound recipe filters low and high frequencies, keeping your tires planted and you in control.

Techninės savybės
TPI 60
Tipas sulankstoma
Svoris (g) apie 600g
Mišinys GRIPTON®
Max PSI 25-50
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės