Meniu
0
Norai

S-Works Renegade 2Bliss Ready T5/T7 29" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
49,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Renegade 2Bliss Ready T5/T7 29" sulankstoma padanga | Black

S-Works Renegade 2Bliss Ready T5/T7 puikiai tinka greitam įsibėgėjimui, kopimui į sunkiai įveikiamą vietovę ir finišo podiumo varžyboms.

Mūsų greičiausiai riedantis krosinis protektorius turi padidintą protektoriaus aukštį, kad užtikrintai išvystytų greitį posūkiuose. Mūsų "Block-In-Block" konstrukcijoje naudojamas aukštesnis pritaikomas vidinis blokas, kuris prasiskverbia pro žemę ir užtikrina sukibimą.

Didesnė išorinė konstrukcija palaiko vidinį bloką, kad būtų užtikrintas papildomas greitis, sukibimas, atrama ir stabilus valdymas.

"S-Works" korpusas yra mūsų lengviausia ir lanksčiausia konstrukcija, sumažinanti sukimosi svorį visais įmanomais gramais. Šiai aukščiausios kokybės konstrukcijai papildyti naudojamas dvigubas T5/T7 mišinys, kurio T5 centriniai gumbai užtikrina minimalų pasipriešinimą riedėjimui, o T7 protektoriaus gumbai - papildomą sukibimą posūkiuose.

Techninės savybės
TPI 120
Tipas sulankstoma
Svoris (g) 29 x 2.2", apie 570g. 29 x 2.35", apie 590g.
Mišinys GRIPTON® T5/T7
Max PSI 25-50
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės