Meniu
0
Norai

Specialized Ground Control Grid 2Bliss Ready T7 29" sulankstoma padanga | Soil Searching

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
45,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Ground Control Grid 2Bliss Ready T7 29" sulankstoma padanga | Soil Searching

Ground Control Grid 2Bliss Ready T7 naudoja itin universalų protektoriaus raštą, kuris gali būti naudojamas nuo kroso varžybų iki trailų, greitai rieda ir pasižymi išskirtiniu patikimumu bei sukibimu.

Block-In-Block konstrukcijoje naudojamas aukštesnis pritaikomas vidinis blokas, kuris "praduria" žemę ir užtikrina sukibimą.

Didesnė išorinė konstrukcija palaiko vidinį bloką, kad būtų užtikrintas papildomas greitis, sukibimas, atrama ir stabilus valdymas.

GRID korpusas užtikrina lengvą ir elastingą konstrukciją su papildoma šoninių sienelių apsauga, užtikrinančia patvarumą ir šoninių sienelių stabilumą. Šiai konstrukcijai užbaigti naudojame mūsų T7 mišinį, kad maksimaliai padidintume sukibimą.

Pajamos skiriamos organizacijai "Soil Searching", kuri puoselėja kalnų dviračių sporto šaknis, remia takų kūrėjus, rengia kasinėjimo dienas, inicijuoja lėšų rinkimo akcijas ir teikia dotacijas takų kūrimui ir priežiūrai.

Techninės savybės
TPI 60
Tipas sulankstoma
Svoris (g) apie 870g.
Mišinys GRIPTON® T7
Max PSI 25-50
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės