Meniu
0
Norai

Specialized Hardrock'r 26" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
25,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Hardrock'r 26" padanga | Black

"Hardrock'R" yra ilgaamžė padanga su agresyviu, tačiau sklandžiai riedančiu protektoriumi ir įvairiomis kryptimis nukreiptais gumbeliais, kurie neabejotinai pagerins sukibimą ir posūkių įveikimą mišrioje vietovėje.

Be to, padangos apsaugai nuo pradūrimp naudojama "Flak Jacket" apsauga, todėl tikrai įveiksite viską užtikrintai ir kontroliuojamai.

 

Techninės savybės
TPI 30
Tipas nesulankstoma
Svoris (g) apie 880g
Mišinys 70a
Max PSI 35-65
Technologijos Flak Jacket

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės