Meniu
0
Norai

SRAM GX Eagle E-MTB Transmission švaistikliai | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
127,50€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM GX Eagle E-MTB Transmission švaistikliai | 1x12 pavarų


Atraskite geriausią važiavimo patirtį su "GX Eagle E-MTB" švaistikliais

Pagerinkite savo elektrinių dviračių nuotykius su "GX Eagle E-MTB" švaistikliais, kruopščiai suprojektuotais šiuolaikiniams dviratininkams, vertinantiems ištvermę ir stilių. Tai komponentas, kuris keičia jūsų elektrinį kalnų dviratį, nes pasižymi neprilygstamu tvirtumo, lengvo dizaino ir estetinio patrauklumo deriniu.

Kodėl verta rinktis "GX Eagle E-MTB" švaistiklius?
  • Optimizuoti elektriniams dviračiams: Švaistikliai specialiai pritaikyti pedalais varomiems e-MTB dviračiams. Jie užtikrina, kad kiekvienas važiavimas būtų sklandus, galingas ir malonus.

  • Patvarūs, bet lengvi: Pagaminti iš aukščiausios kokybės aliuminio, jie užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą, nepridėdami nereikalingo svorio jūsų važiavimui.

  • Sklandi variklio integracija: Sukurtas nepriekaištingai derėti su populiariais SRAM/Brose ir "Bosch" varikliais, švaistikliai turi "gap cap", kad atrodytų elegantiškai ir integruotai bei papildytų jūsų dviračio stilių.

  • Pritaikomi ilgiai: Nesvarbu, ar pageidaujate 160 mm, 165 mm, ar 170 mm ilgio, mes siūlome idealiai tinkantį jūsų važiavimo stiliui ir patogumui.

  • Universalus suderinamumas: Švaistikliai su ISIS sąsaja lengvai suderinami su visais ISIS sistemos el. dviračiais.

Atsinaujinkite su "GX Eagle E-MTB" švaistikliais ir pajuskite skirtumą važiuodami. Tai daugiau nei tik detalė - tai raktas į naują el. dviračio našumo ir malonumo lygį.


Techninės savybės
Pavaros 12
Suderinamumas ISIS
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) 485 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės