Meniu
0
Norai

SRAM GX Eagle Transmission švaistikliai / 32T / 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
180,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM GX Eagle Transmission švaistikliai / 32T / 1x12 pavarų


  • Tvirti ir lengvi švaistikliai: Susipažinkite su "GX Eagle Transmission DUB" švaistikliais: jie stiprūs, nes pagaminti iš kaltinio aliuminio, bet kartu ir lengvi. Dėl to jūsų dviratis važiuoja geriau, bet jo neapsunkina. Švaistikliai sukurti dviratininkams, kurie nori puikių savybių neišleisdami per daug.

  • Sklandus važiavimas su "Eagle" technologija: Šiuose švaistikliuose naudojama "Eagle" technologija. Tai reiškia, kad juos lengviau naudoti ir jie tarnauja ilgiau nei kitų tipų švaistikliai. Dėl jos jūsų dviratis taip pat tampa lengvesnis. Geriausia dalis? Jie turi platų pavarų diapazoną, kaip ir didesni 2x11 pavarų komplektai, todėl galite lengvai važiuoti į įkalnes ar greitai važiuoti lygiais keliais.

  • Patvarus ir paprastas dizainas: Šie švaistikliai turi specialią konstrukciją, vadinamą DUB technologija. Dėl to dalis, kurioje susijungia pedalas ir dviračio rėmas, yra tikrai tvirta ir ilgaamžė. Be to, ji paprasta ir gerai veikia. Taip pat yra dvi apsaugos, kurias galite nuimti, jei jos susibraižytų, o tai padeda išlaikyti naują dviračio išvaizdą.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount (DM)
Dantračio dydis 32T
Pavaros 12
Suderinamumas SRAM MTB WIDE DUB BBs
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) 740 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės