Meniu
0
Norai

Specialized Eliminator Grid Trail 2Bliss Ready T7 29" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
59,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Eliminator Grid Trail 2Bliss Ready T7 29" sulankstoma padanga | Black

Eliminator GRID TRAIL 2Bliss Ready T7 padangos protektorius yra agresyvaus blokinio dizaino ir gerai subalansuoto protektoriaus rašto.

Jos pereinamieji gumbai padeda užpildyti tradicinį kanalą tarp centrinių ir pečių gumbų, todėl "Eliminator" yra itin nuspėjama ant minkštos ir kietos dangos takų. Puikiai tinka enduro ir el. dviračiams, kur svarbiausia universalumas ir pasitikėjimas savimi.

GRID TRAIL karkasas yra aukštesnio lygio GRID karkasas su didesniu sutvirtinimu, užtikrinantis geresnį valdymą esant mažesniam slėgiui - visa tai 15 % padidina apsaugą nuo suspaudimo ir 30 % padidina apsaugą nuo pradūrimo. Remiantis šiuo tvirtu pagrindu, T7 GRIPTON® mišinys padidina riedėjimo greitį ir kartu užtikrina didelį sukibimą.

Techninės savybės
TPI 60
Tipas sulankstoma
Svoris (g) 29 x 2.3", apie 950g, 29 x 2.6", apie 1030g
Mišinys GRIPTON® T7
Max PSI 29 x 2.3", psi 25-50, 29 x 2.6", psi 20-40
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės