Meniu
0
Norai

S-Works Fast Trak 2Bliss Ready T5/T7 29" sulankstoma padanga | Black

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
49,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Fast Trak 2Bliss Ready T5/T7 29" sulankstoma padanga | Black

S-Works Fast Trak 2Bliss Ready T5/T7 tapo greitų ir lengvų padangų, galinčių įveikti techniškiausias trasas ir sunkiausias sąlygas, sinonimu.

Šis modelis iš naujo apibrėžia tai, kas buvo manoma, kad įmanoma su krosinio protektoriaus dizainu. Mūsų "Block-In-Block" konstrukcijoje naudojamas aukštesnis pritaikomas vidinis blokas, kuris praduria žemę ir nagais siekia sukibimo.

Didesnė išorinė konstrukcija palaiko vidinį bloką, kad būtų užtikrintas papildomas greitis, sukibimas, atrama ir stabilus valdymas.

Be to, "Fast Trak" profilis ir atstumas tarp gumbų optimizuotas įvairiems vidiniams ratlankių pločiams.

"S-Works" korpusas yra mūsų lengviausia ir lanksčiausia konstrukcija, sumažinanti sukimosi svorį visais įmanomais gramais. Šią aukščiausios kokybės konstrukciją papildo dvigubas T5/T7 mišinys, kurio T5 centrinės rankenėlės užtikrina minimalų pasipriešinimą riedėjimui, o T7 pečių rankenėlės - papildomą sukibimą posūkiuose.

Techninės savybės
TPI 120
Tipas sulankstoma
Svoris (g) 29 x 2.2", apie 575g, 29 x 2.35", apie 615g
Mišinys GRIPTON® T5/T7
Max PSI 25-50
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Stanislovas A.

2024/04/03
Stanislovas A. Patvirtintas pirkėjas
Išbandytos varžybose super

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės