Meniu
0
Norai

S-Works Torch plentiniai batai | White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
351,20€ 439,00€ -20%
S-Works Torch plentiniai batai | Black S-Works Torch plentiniai batai | White S-Works Torch plentiniai batai | Oak S-Works Torch plentiniai batai | White Team S-Works Torch plentiniai batai | Deep Marine S-Works Torch plentiniai batai | Fiery Red S-Works Torch plentiniai batai | Red Sky
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Torch plentiniai batai | White

"S-Works Torch" - tai naujausia dviračių sporto avalynės evoliucija. Naudodami kūno geometriją, duomenų mokslą ir meistriškumą, sukūrėme tokį batą, kad pamiršite, jog jį dėvite.

Pasitelkę duomenų mokslą, patobulinome kiekvieną S-Works Torch viršutinės dalies detalę, kad ji geriau priglustų. BOA® trosas paslinktas žemyn ir pakreiptas kampu, todėl neleidžia pakilti pėdos kulnui ir užtikrina energiją didinančią struktūrą, kartu pašalindamas nepageidaujamą spaudimą. Prisitaikančios medžiagos leidžia natūraliai judėti pėdai ten, kur reikia, kad būtų patogu, o zoninis sutvirtinimas saugo pėdą, kad būtų užtikrintas jėgos perdavimas ir optimalus efektyvumas.

Vadovaudamiesi daugiau nei 100 000 pėdų skenavimu, gautų iš RETÜL duomenų, nustatėme, kad tiek standartinė, tiek plati anglies pluošto pagrindo plokštelė geriausiai atitiktų žmogaus pėdos formų spektrą. Vidinė I formos sija padidina standumą ir tvirtumą, todėl nebereikia papildomų sutvirtinimų. Rezultatas - 20 gramų mažesnis svoris, didesnis efektyvumas ir tiesioginis galios perdavimas.

Remdamiesi RETÜL duomenimis, sukūrėme asimetrinį kulno kaušelį, kuris palaiko natūralų kelio išlyginimą ir padidina komfortą, nes suteikia daugiau vietos Achilo kulnui.

"S-Works Torch" moksliškai sukurta taip, kad išnyktų ant kojų.

  • Naujas batviršis sustiprintas pagrindinėse zonose, taip pat yra adaptyvių prigludimo zonų, kad išnyktų ant kojos.
  • Remiantis "Retül" pėdos skenavimo duomenimis, naujoji bazinė plokštelė ties kulnu yra 4 mm platesnė nei ankstesnės kartos "S-Works 7" batelių.
  • Optimizavus konstrukciją, naujoji anglies plokštelė yra 20 g lengvesnė už "S-Works 7". Vidinė "I-Beam" sija užtikrina, kad ji išlaiko tokį patį standumą kaip ir ankstesnės kartos.
  • Atnaujintame batelio gale panaudoti "Retül" duomenys, kad jis geriau atitiktų dviratininkų pėdų formą, labiau pasviręs į šoninę pusę, kad gerai priglustų prie kojos.
  • Atnaujintas BOA® trosų pravedimas pagerina fiksaciją ir sumažina priekinių kulkšnies raiščių spaudimą.
  • Nepriklausoma BOA® S3-Snap Fit sistema, leidžia iš karto atlikti mikroreguliuojamus pakeitimus.
  • Titano lydinio spyruoklių veržlės gali būti pasukamos, kad pedalus ir (arba) spyruokles būtų galima pastatyti 5 mm atgal. Trijų varžtų kniedžių modelis tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.
  • Neslystantis, keičiamas kulno protektorius su viduje įleistais varžtais, užtikrinančiais saugumą.
  • Naujoji bazinė plokštelė yra 4 mm platesnė nei ankstesnio standartinio pločio "S-Works 7"

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.


Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės