Meniu
0
Norai

S-Works Enduro LTD kalnų dviratis | Satin Carbon - Brushed Black Liquid Metal

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Išparduota
Specialized
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Enduro LTD kalnų dviratis | Satin Carbon - Brushed Black Liquid Metal

S-Works Enduro LTD yra ypatingai galingas kalnų dviratis, kuris pasižymi unikaliomis savybėmis tiek įkalnėms įveikti, tiek greitam nusileidimui. Šiame modelyje naudojama naujausia "RockShox Flight Attendant" technologija, kuri suteikia išskirtinį būdą suvaldyti smūgius, užtikrinant efektyvesnį važiavimą be didelio vargo.

Dviratis turi lengvą, bet stiprų anglies pluoštų rėmą, kuris leidžia lengvai įveikti sudėtingas vietas. Su naujausia "SRAM XX1 Eagle AXS" transmisija, keturių stūmoklių diskiniais stabdžiais ir kitais aukščiausios klasės komponentais, šis dviratis yra tikras aukso standartas.

RockShox Flight Attendant technologija suteikia belaidį būdą kontroliuoti amortizaciją. Ji naudoja jutiklius, įrengtus ant šakės, galinio amortizatoriaus ir švaistiklių, kad būtų tiksliai nustatyti kiekvienas smūgis, padėtis ir jūsų judesių intensyvumas. Tai leidžia pasiekti aukštesnį greitį, ilgesnį nuotolį ir mažiau laiko praleisti tinkamai pakabai reguliuoti. Be to, su "AXS" ekosistema galite valdyti ir stebėti visus dviračio komponentus bei gauti naujų funkcijų per programinės įrangos atnaujinimus.

Dviratis yra subalansuotas, todėl jis puikiai valdomas net ekstremaliausiuose takuose. Jo unikali geometrija padeda įveikti didžiulius smūgius su minimaliu rato pakilimu ir užtikrina stabilų važiavimą dideliu greičiu.

S-Works Enduro LTD - dviratis, kuris greitai įgauna pagreitį, o naujoji geometrija leidžia judėti į priekį ir į kalną su vienodu patogumu. Rėmo dydžio pasirinkimas leidžia prisitaikyti prie savo ūgio ir stiliaus, o technologinės naujovės užtikrina puikų valdymą ir našumą visose trasose.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m carbon chassis and rear-end, S-Sizing Enduro Race Geometry, SWAT™ Door integration, threaded BB, internal cable routing, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 170mm of travel
Šakė RockShox Zeb Ultimate Flight Attendant, Charger Flight Attendant damper, 15x110mm, 44mm offset, 170mm of travel
Galinis amortizatorius RockShox Zeb Ultimate Flight Attendant, Charger Flight Attendant damper, 15x110mm, 44mm offset, 170mm of travel
Balnelio spaustukas Alloy, 38.6mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Eagle AXS Rocker Paddle
Galinis pavarų perjungėjas SRAM XX1 Eagle AXS
Kasetė Sram XG-1299, 12-Speed, 10-52t
Grandinė SRAM XX1 Eagle
Švaistikliai SRAM X01 Flight Attendant, DUB w/AXS sensor, 170mm
Dantratis 32T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB, BSA 73mm, threaded
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code RSC, 4-piston caliper, hydraulic disc, 220mm
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Roval Traverse SL 29, hookless carbon, 30mm inner width, 2Bliss Ready, hand-built, 28h
Stebulė Roval Traverse SL, sealed cartridge bearings, 15mm thru-axle, 110mm spacing Roval Traverse SL, DT Swiss Star Ratchet, 54t engagement, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing
Stipinai DT Competition Race
Kameros TUBES,STANDARD 48MM PV LOW LEAD 29x1.75/2.4, MAXXIS BRAND
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Roval Traverse SL Carbon, riser bar, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 800mm, 35.0mm
Vairo iškyša Deity, 35.0mm
Vairo rankenėles Deity, Knuckleduster, Black
Balnelis Bridge, 155/143mm, Hollow Ti-rails

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės