Meniu
0
Norai
OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue
+2

OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: OPEN Cycle
Likutis: Turime
OPEN Cycle
Kaina:
3899,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

OPEN MIN.D. plento rėmas / Midnight Blue


Moderni klasika

OPEN MIN.D anglies pluošto dviračio rėmo komplektas – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori susikurti lengvą ir aukštos kokybės plento dviratį. Šis rėmas išsiskiria unikalia sėdynės atrama, kuri suformuota iš vieno gabalo kartu su sėdynės vamzdžiu. Toks dizainas ne tik suteikia papildomo komforto važiuojant, bet ir sumažina svorį, nes atramos skersmuo – tik 25 mm.

Jūs galite lengvai reguliuoti sėdynės aukštį iki 15 mm, todėl dviratis pritaikomas individualiems poreikiams. Rėmas ir šakė pagaminti iš anglies pluošto, užtikrinantys gerą standumą ir ilgaamžiškumą. Tai reiškia, kad dviratis yra paruoštas greitiems ir efektyviems važiavimams.

Įspūdinga yra tai, kad rėmas leidžia naudoti iki 32 mm pločio padangas. Tai suteikia galimybę važiuoti ne tik ant lygaus asfalto, bet ir lengvai įveikti žvyrkelius. Tai puikiai tinka tiek pavasario lenktynėms, tiek sudėtingiems Alpių maršrutams.

Rėmas taip pat pasižymi vidine trosų pravedimo sistema, kuri ne tik suteikia švarią išvaizdą, bet ir pagerina aerodinamiką. OPEN MIN.D. rėmas yra prieinamas įvairiiais dydžiiais: S, M, L, XL, todėl kiekvienas ras tinkamą variantą sau.

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvo, patvaraus ir stilingo plento dviračio.


Open_Mind

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas OPEN MIN.D. karboninis rėmas
Šakė OPEN R-Turn fork
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris Rėmas - 870 g Šakė - 335 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės