Meniu
0
Norai

BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Silver - Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BH Bikes
Likutis: Turime
BH Bikes
Kaina:
1199,00€ 1849,00€ -35% Paskutinė prekė!
BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Black-Blue BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Red - Burgundy BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Blue - Orange BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Silver - Black
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Silver - Black

Šis agresyvus dviratis, sukurtas XC dviračių sportui, palengvina techninius nusileidimus ir įkvepia pasitikėjimo savimi bei stabilumo.

Jo unikali technologija

Naujasis "Ultimate RC" yra didžiulis BH tyrimų ir plėtros komandos žingsnis į priekį. Jis yra lygiai tokių pačių formų ir konstrukcijos kaip "Ultimate"; ilgesnis viršutinis vamzdis, trumpos grandinės atramos ir patobulintas vairo kampas. Jame panaudoti Toray T800 ir T700 anglies pluoštai, užtikrinantys puikią standumo ir lengvumo pusiausvyrą.

Jis kitoks, nes

Jame įdiegta vienkamerinių rėmų technologija, pagal kurią liejimo formoje taikomas aukštas slėgis, kad būtų pasiektas aukščiausias kompaktiškos medžiagos lygis ir išvengta nevienodo slėgio rėmuose, dėl kurio atsiranda burbuliukų ir netobulumų. Ši gamybos sistema leidžia kontroliuoti ir optimizuoti idealų įvairių rėmo dalių storį.

Pagrindinės naujojo "Ultimate RC" kūrimo sritys yra tos pačios, kaip ir kuriant "Ultimate Evo": nedidelis svoris, 20 mm padidintas pasiekiamumas, labai trumpos galinės grandinės atramos - 420 mm - ir 68º vairo kampas.
Buvo siekiama sukurti dviratį, kuris pasiektų optimalią pusiausvyrą su dviratininku, būtų dar manevringesnis įkalnėse ir pagerintų savo savybes nusileidimuose bei techniškai sudėtingesnėse vietovėse.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Ultimate RC 2021 Carbon 29", 148X12, BlockLock Headset
Šakė Rock Shox Judy RL Remote Lock 100mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Shimano Deore 6100 12sp
Galinis pavarų perjungėjas Shimano XT 8100 12sp
Kasetė Shimano Deore 6100 10/51
Grandinė Shimano Deore
Švaistikliai Shimano MT510 , 175mm
STABDŽIAI
Stabdžiai Shimano MT201
RATAI / PADANGOS
Ratlankis BH Lite
Padangos Maxxis Ikon 2.20/ Continental Race King 2.21
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BH Lite Flat 780mm
Vairo iškyša BH SL 80mm, 31,8mm, +/-6º
Balnelis Prologo Nago RS
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris ~ 12,5 kg - L dydis


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės