Meniu
0
Norai

BH Gravel X ALU 1.0 Gravel dviratis | Silver

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BH Bikes
Likutis: Turime
BH Bikes
Kaina:
1799,00€
BH Gravel X ALU 1.0 Gravel dviratis | Silver BH Gravel X ALU 1.0 Gravel dviratis | Green BH Gravel X ALU 1.0 Gravel dviratis | Red
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BH Gravel X ALU 1.0 Gravel dviratis | Silver


Pasitikite BH Gravel X ALU 1.0 – tai dviratis, sukurtas atradimams ir neįtikėtiniems nuotykiams. Jei esate pasirengęs išbandyti naujus kelius ir mėgstate iššūkius, BH Gravel X ALU 1.0 yra puikus pasirinkimas.

  • Lengvas ir patvarus rėmas: BH Gravel X ALU 1.0 išsiskiria lengvu aliuminio rėmu, kuris yra ypač tvirtas ir patikimas. Tai užtikrina puikų dviračio manevringumą ir ilgaamžiškumą, suteikiant jums pasitikėjimo net pačiose sudėtingiausiose trasose.

  • Aukštos kokybės pavarų sistema: Su įmontuota patikima Shimano pavarų sistema, BH Gravel X ALU 1.0 užtikrina sklandų ir tikslų pavarų keitimą bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Tai suteikia lankstumą prisitaikyti prie įvairių kelio sąlygų.

  • Patikimi ratai ir padangos: Dviratis aprūpintas tvirtais ratais ir aukštos kokybės padangomis, kurios užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą įvairiose kelio dangose. Tai mažina priežiūros poreikį ir padidina padangų tarnavimo laiką.

  • Ergonomiškas vairas ir patogi sėdynė: Ergonomiškai suprojektuotas vairas ir reguliuojama sėdynė padeda kiekvienam rasti optimalią važiavimo poziciją, užtikrinant maksimalų komfortą ir mažinant nuovargį ilgose išvykose.

  • Papildomų priedų pritaikymas: BH Gravel X ALU 1.0 suteikia galimybę lengvai pridėti įvairius priedus, tokius kaip purvasaugiai, krepšiai ar bagažinė.

BH Gravel X ALU 1.0 – tai dviratis, kuris ne tik atrodo stilingai, bet ir suteikia puikią važiavimo patirtį. Tinkamas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems dviratininkams, šis dviratis yra puikus pasirinkimas tiek kasdieniam važiavimui, tiek ilgoms išvykoms. Atraskite naujus kelius su BH Gravel X ALU 1.0!  


image_1
image_2
image_3
image_4

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Gravel X Alloy 7005 Hydroforming
Šakė Gravel X Carbon 1.5
Balnelio spaustukas BH Gravel X
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Shimano 105
Galinis pavarų perjungėjas Shimano 105
Kasetė Shimano 105 11/36
Grandinė Shimano 105
Švaistikliai FSA VERO 40T
STABDŽIAI
Stabdžiai Shimano Disc Mechanic
RATAI / PADANGOS
Ratai Shimano RS171 Disc
Padangos Hutchinson Overide 700x38
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BH Lite Gravel
Vairo iškyša BH SL
Vairo kolonėlė BH SL integrated sealed bearing
Balnelis San Marco Monza Start

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės